banner434

banner433

Erdem Şenocak; Bu nasıl bir dava adamlığıdır?

Erdem Şenocak, sosyal medya hesabından ülkücülerin bir araya gelememesinden yakındı ve "Bu nasıl bir dava adamlığıdır? " dedi.

Kapsam 01.03.2022, 22:06
Erdem Şenocak; Bu nasıl bir dava adamlığıdır?

Ülkücülerin düğün ve cenazelerde bir araya geldiklerini, küskünlük ve kırgınlıkları unuttuklarını şimdilerde ise bir araya gelemediklerini belirten Erdem Şenocak, bunun nasıl bir dava adamlığı olduğunu yazdı?

Milliyetçi - Ülkücü Hareketin üst kademelerinden görevler alan ve hizmetler veren Erdem Şenocak, Sosyal Medya platformu Twitter  hesabından şunları söyledi:"Ülkücüler düğün ve cenazelerde bir araya gelir o anlarda küslükleri unuturlardı. Zaman oldu düğünlerde ayrılıklar oluştu. Şimdilerde de, cenazelerde bile bir arada olamıyoruz. Bu nasıl bir dava adamlığıdır? "

"Kusur veya suçlu aramıyorum. Halimizi yazıyorum. Kusur ararsak herkesin aynaya bakması gerekir ki, kimsenin yargılama yetkisi yoktur diyebilirim."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Korhan şagak 3 ay önce
Dövdürdüğü adamın cenazesine katılmasını beklemek çok gereksiz dava adamı olmak herkese has birşey değil Ocak terbiyesi almış biri bir ülkücü ülküdaşına komplo kurmaz dayak attırmaz yaptıysa o ne dava adamıdır ne ülkücüdür