Ertuğrul Subaşı'nın 'Haykırışlarım' adlı kitabı Çıktı

Kapsam Haber köşe yazarımız Ertuğrul Subaşı'nın 'Haykırışlarım' adlı kitabı Çıktı. Ülkücü yazarların azaldığı bu dönemlerde ülkücü yayın hayatına bir kitabın daha kazandırılmasının gelecek nesiller için önemli olduğuna inanıyoruz.

Kapsam 03.12.2020, 09:48 03.12.2020, 10:34
Ertuğrul Subaşı'nın 'Haykırışlarım' adlı kitabı Çıktı

Genç yazar Ertuğrul Subaşı'nın titizlikle hazırlığını 'Haykırışlarım' adlı kitabı Çıktı. Kapsamhaber yazarı Ülkücü teşkilatlarda hayatının anlam kazandığını belirten Ertuğrul Subaşı 'HAYKIRIŞLARIM' adlı kitabıyla ilgili şunları söylüyor.

"Ol deyince olduran gönüllerimizi iman nuruyla dolduran Allah'a hamdü senalar olsun En büyük silahın fikir En büyük fikrin Türk milliyetçiliği olduğuna iman etmiş ve pusatımız olan kelamlarımı; köşe yazılarım ve makalelerim ile Milliyetçi Ülkücü camiamıza sunma gayreti içinde hepsini tek bir kitap altında toplamak kararını gönüldaşlarım ile yaptığım istişare ile almış bulunmaktayım. Kalemi elime aldığım ilk günden bu yana arzum; Türk Gençliğinin okuyarak ve araştırarak; Muasır medeniyet seviyesine İlim ile ulaşılabilir olduğunu Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Beyefendinin ifadesiyle 'Gençler; Hepiniz birer Türk bayrağısınız. Bayrağı lekelemeyin kirletmeyin yere düşürmeyin' şiarı ile mazimizin muhteşemliği ve atimizin muazzamlığına kavuşma Ülküsünde yaşayan ve yaşatan bir neslin yetişmesi gayretiyle.

Kitabımızın içeriğinde; Tarihin seyrinde ve dolunay azatlığında başkaldırmış bir Bozkurt misali Türk Tarihinin ve Kültürünün motifleri nakış nakış işlenmiş. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK duruşu ve Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ haykırışı ile semalarda yeni bir gezinti içerisinde olan okuyucularımız bizi biz yapan ve bize ait tüm değerlerimizi; Şehitlerimizi ve Mücadele ruhuna sahip fikir büyüklerimizle hasbıhal içerisinde olacaklardır. Kıymetli okuyucularımızı bir şahlanışa davet ediyorum. Galip ERDEM ifadesiyle ' İnandıklarımızı yazmanın' düsturu ile inşallah Ya Bismillah."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu