Fuatavni yine gündemi sallamaya devam ediyor...

Twitter fenomeni Fuatavni çok konuşulacak iddiaları ortaya atarak gündemde kalmaya devam ediyor. Fuatavni biraz önce de önemli iddialarda bulundu.

Kapsam 07.09.2014, 23:58 25.07.2016, 20:11
Fuatavni yine gündemi sallamaya devam ediyor...
Kapsamhaber- Twitter fenomeni Fuatavni çok konuşulacak iddiaları ortaya atarak gündemde kalmaya devam ediyor. Fuatavni  biraz önce de önemli iddialarda bulundu.

Fuatavni bakalım neler demiş: 

 Paralel Yapı (!) madem bizim devletin içinde CIA'den neden yardım istemiş? Ne yani 'Siz, ülkemizi bizden daha iyi biliyorsunuz' mu demiş?

Cemaat CIA'e çalışıyor yalanıyla, CIA'yden Cemaat konusunda yardım istedik yalanı aynı ağızlardan çıkıyorsa münafıklık zirve yapmış demektir

1. KÇG'nin operasyon ekibiyle, algı ekibi iki koldan çalışma yürütüyor. Operasyon ekibi Ala-Fidan'ın, algı ekibi Varank'ın kontrolünde

2. Yeni planlar devreye sokuluyor. Fidan-Ala fişledikleri emniyet mensuplarını Güneydoğu ve Doğu'ya gönderdi ve tamamen savunmasız bıraktı.

3. Fidan'ın örgüt içindeki adamları vasıtasıyla Doğu'ya gönderilen emniyet mensuplarının listesi örgüte verildi. Kuzu kurda teslim ediliyor.

4. Fişlenip Güneydoğu ve Doğu'ya gönderilenlerin çoğu KCK operasyonlarını yapan ve Çözüm Süreci'ni tıkayan kişiler diye lanse ediliyor.

5. KCK içindeki MİT'çiler Emniyetçi'lerin yanı sıra fişlenmiş işadamlarına da her türlü baskıyı uyguluyor. KCK adıyla para cezası kesiliyor.

6. Operasyon ekibi, polisini ve vatandaşını örgütün kucağına bırakmakta tereddüt etmezken algı ekibi de 'abi-ablalar' üzerine plan yapıyor.

7. Varank'ın, Sosyal Medya'da ardından Havuz Medyası'nda uygulamaya koyacağı plana göre Cemaat mensuplarına ahlaksızlık isnat edilecek.

8. Plana göre 'Abi ve ablalar biraraya gelip ahlaksızlık yapıyor, asıl Mut'a Nikahı bunlar arasında yaygın' denerek algı çalışması yapılacak

9. 'Cemaat, Muta'ya karşı değil mi?' çıkışına 'MİT bunları tespit etmişti, ahlaksızlıklarını örtmek için böyle davrandılar' diyecekler.

10. KÇG'nin Cemaat'i kamuoyunda ahlaksız göstermek için yapacağı algının en önemli nedeni okullarına ve yurtlarına kayıtları engellemek.

11. KÇG'nin son toplantısında Dar Oligarklar, 'Cemaat'i bitirmek için tabanın kafasını karıştırıp dağılmasını sağlamalıyız' dediler.

12. Güzel insanlar, şimdilik kumpasları ve düşündükleri algı çalışmaları bu. Hiç endişe etmeyin enselerinde olduğum sürece deşifre olacaklar.
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu