Furkan Bayraktar, üçüncü kitabı için müjdeyi verdi

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla duygusal ve eğlenceli kimliği ile tanınan bilinen Furkan Bayraktar üçüncü kitabı için müjde verdi.

Kapsam 14.12.2020, 19:42 07.01.2021, 01:15
Furkan Bayraktar, üçüncü kitabı için müjdeyi verdi

Furkan Bayraktar genç yaşına rağmen üçüncü kitabı ile sürprize hazırlanıyor. Bayraktar'ın genç yaşına rağmen bu enerjisi merak ediliyor. Peki Furkan Bayraktar kimdir, nerelidir, ne iş yapar. Furkan Bayraktar kaç yaşındadır?

Daha önce "Bir yabancı gibi" ve "Düşüyorum tut" kitaplarını piyasaya süren genç yazar Furkan Bayraktar, üçüncü kitabı için müjdeyi verdi. Bayraktar'ın hazırlık aşamasında olduğu belirtilirken kısa bir süre sonra kitabın okuyucularla buluşacağı öğrenildi

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla duygusal ve eğlenceli kimliği ile tanınan bilinen Furkan Bayraktar, eser üretme konusunda da dikkat çekiyor. Daha önce 2 kitap çıkararak sektörde sükse yaratan Bayraktar, yaptığı açıklama ile üçüncü kitabın müjdesini de verdi. Birçok alanda faaliyetlerini sürdüren Bayraktar, aynı zamanda müzik kariyerine de devam ediyor

Kendine özgü Karadeniz şivesi ile sosyal medyada yayınladığı içerikler büyük beğeni toplarken bir yandan sürdürmeye devam ettiği yazarlık kariyeri için de çalışmalara ara vermeden devam ediyor. 

Furkan Bayraktar kimdir?

Silivri’de 1999 yılında doğan Furkan Bayraktar aslen Trabzon Akçabatlıdır. Ailesiyle birlikte yaşayan ve 3 kardeşi bulunan Bayraktar, sosyal medya hesaplarından 3. Kitap müjdesini sevenlerine duyurdu. Şu sıralar 3. kitabını yazmakta olan Furkan Bayraktar, daha önce de 2 Adet Bir Yabancı Gibi ve Düşüyorum Tut Elimden kitaplarını yazmıştı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden genç yazar, bir yandan hem yazarlık hem de müzisyenlik kariyerine devam ettiriyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık