Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği GYİAD MBA projesini hayata geçiriyor

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD),iş dünyasından değerli yöneticilerin ve profesyonellerin derslerde aktif rol alacağı, iş dünyasına ait gerçek tecrübelerin aktarılacağı çok özel bir MBA programı başlatıyor.

Kapsam 04.01.2021, 20:36
Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği GYİAD MBA projesini hayata geçiriyor

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD), iş dünyasına ait gerçek tecrübelerin aktarılacağı çok özel bir MBA programı başlatıyor.

Dijital çağa ayak uyduran iş dünyası her geçen gün hızla değiştiğini belirten GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Pamukçu, program hakkında görüşlerini şöyle ifade etti: “Dijital çağa ayak uyduran iş dünyası her geçen gün hızla değişiyor. Sektörler yenileniyor, çalışma biçimleri evriliyor, iş yapış şekilleri birçok sektörde yeniden biçimleniyor. Üniversite yıllarında edindiğimiz birçok bilgi bugün çok ciddi bir transformasyona uğramış durumda. İş dünyasına ait deneyimler ve bunlardan alınacak dersler bugün çok daha önem kazanmış durumda. GYİAD olarak hayata geçirdiğimiz MBA Programı ile kendini geliştirmek ve yarının iş dünyasına hazırlanmak isteyen herkes için bir fırsat yaratmayı amaçladık. GYİAD MBA programı, zengin içerikleri ve mentorların birebir desteği gibi çok değerli detaylarla yaratıldı. İş hayatındaki yetkinliklerini geliştirmek isteyen gençlere bu alanı açmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)