banner434

banner433

Güvenilir Taşımacılık

Kapsam 06.03.2022, 14:59
Güvenilir Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık ile korumak amaçlı ambalajlı ürünler ile eşyalarınız titizlikle sarılır. Gerekli olan eşyalar kutulara konurken kırılma hassasiyeti olan eşyalar belirlenir ve işaretlenir.

Bu şekilde istenilmeyen kazaların önüne geçmiş olunur. Eşyalarınız transfer aracımıza yüklendikten sonra muhafaza edilecek olan yeni adresine ulaştırılır.

Firma tarafından tüm gerekli tedbirler alınmaktadır. Alınan tüm tedbirlere rağmen eşyalar hasar görürse eşyalar firma tarafından verilen taahhüt gereği tazmin edilir her türlü zararınız karşılanır.

Ayrıca, evden eve nakliyat işlemleri için firmadan önce bilgi edinebilirsiniz.

Taşımacılığının Zor Yanları Nelerdir?

Evden eve nakliyat sürecinde elektronik eşyalar fazladır. Bu eşyaların taşınması da bilgi gerektiren hususların başında gelir.

Bilindiği gibi nakliyat sürecinde en ufak bir hata, maddi ya da manevi kayıplara yol açar. Kaybolacak veya taşınma esnasında hasar alacak her eşya firmanın sorumluluğu altındadır.

Taşınma sırasında kazaların yaşanması için deneyimli ve nakliyat sektöründe bilgi sahibi firmalara yönelmek gerekir.

Nakliyat süreci için kurumsal firma seçiminin önemi çok fazladır. Kolay taşın firması ile taşımacılık esnasında uzman kadrosu ile büyük bir titizlikle işler yapılır.

Yeni adresine getirilen eşyaları özenli bir yerlere yerleştirilir ve kilit altına alınır. İhtiyacı olmadan yalnız nakliye için başvuru yapan müşterilerimiz için transfer öncesi aynı şekilde yol alınırken nakliye işleminin ardından eşyalarınız monte edilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Ayrıca, nakliyat şirketleri içinde mutlaka mobilya ustası, elektrik ustası ve tesisat ustası olması gerekir. Çünkü bütün bu ustalara ihtiyaç vardır.

Mobilyaların doğru sökülmesi ve monte edilmesi gerekir. Yine beyaz eşyaların söküm ve kurum işlemlerinin dikkatle yapılması gerekir.

Nakliyat Ücreti

Eşyalarınız hakkında fiyatlandırma ise taşınacak olan eşyanın ne olduğu ve ne kadar boyutta olduğu konusunda detaylı bilgi alışverişi yapılır ve ona göre belirlenir.

Uzman eksperlerin hazırladığı fiyatlandırmalar ile eşya nakliyatında dürüst yaklaşımlarımız söz konusudur. Uygun fiyatlı ve güvenli taşımacılık hizmetlerimiz tercih sebeplerimizin başında gelir.

Geniş araç filomuz ve deneyimli araç şoförlerimiz ile güvenli nakliyat hizmeti sunulur.  Eşyaları doğru taşıma kurallarına göre nakleden kolay taşın firması özenli taşımacılık hizmeti sunar.

Yorumlar (0)