Halil İbrahim Muratoğlu Vefat Etti

Samsunlu Halil İbrahim Muratoğlu hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Samsun'da Ülkücülerin de yakinen tanıdığı Halil İbrahim Muratoğlu tedavi gördüğü İstanbul'da hayatını kaybetmiştir.

Kapsam 04.08.2019, 18:00 04.08.2019, 19:13
Halil İbrahim Muratoğlu Vefat Etti

Samsunlu ülkücülerin yakından tanıdığı 12 Eylül ihtilali öncesi ülkücülerinden Halil İbrahim Muratoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Akciğer yetmezliği nedeniyle 2 yıldır tedavi gören ve 17 gündür de hastanede yoğun bakımda bulunan Samsunlu Halil İbrahim Muratoğlu ağabeyimize kapsamhaber ailesi olarak Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.​

Merhum Halil İbramin Muratoğlu'nun cenazesi yarın Maltepe Merkez Camiinde ikindi namazını müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Maltepe'de bulunan Başıbüyük Mezarlığına defnedilecektir.

DOSTLARINDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı Halil İbrahim Muratoğlu Mesajı

Camiamızın büyüklerinden olan Halil İbrahim Muratoğlu İstanbul’daki tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi yarın İstanbul’da kılınan cenaze namazı sonrası defnedilecektir. Ülkücü milliyetçi camianın başı sağolsun.

Türk Eğitim-Sen Samsun Şubesi Başkanı Levent Kuruoğlu:

Değerli ağabeyim, dava adamı Halil İbrahim Muratoğlu İstanbulda tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 5 Ağustos Pazartesi günü öğle namazına müteakip İstanbul'da defnedilecektir. Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun.

Kuzey Su Ürünleri San Tic Ltd Şti yönetim kurulu başkanı Osman Parlak:

Samsun’da Ülkücü Hareketin Efsane İsmi Sevgili Kardeşim Halil İbrahim Muratoğlu Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Merhum Kardeşimize Allahtan Rahmet , kederli ailesine, dost ve arkadaşlarına, Ülkücü Harekete Başsağlığı Diliyorum. Kabri nur, mekanı Cennet Olsun.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442