Alexa

Havza Belediyesi eğitime destek verdi

Havza'da okul bahçelerinde bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Havza Belediyesi çocukların daha sağlıklı ve daha temiz okullarda okumasına katkı sağlıyor.

Havza Belediyesi  eğitime destek verdi

Havza Belediyesi okul bahçelerinde bakım ve onarım çalışmalarına devam ederken, çalışmalar kapsamında Havza Fen Lisesi okul bahçesinde bozulan zemin kaplama çalışmalarına da başlatıldı.

Havza Belediyesi ekipleri 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte okulların acil ve önemli ihtiyaçlarını gidermek için çalışma başlattı.

2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı dolayısıyla Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir açıklamalarda bulundu.

Yapılan çalışma ile 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı öncesi yapılan tespitler doğrultusunda ekiplerin çalışmalara başladığına belirten Başkan Özdemir; “ Havza Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her türlü desteği verme gayretindeyiz. Çocuklar bizim geleceğimizdir. Belediye olarak onların geleceği için çalışıyoruz. Onların en iyi şekilde yetişmesini istiyoruz. Ülkemizin geleceğini emin ellere teslim etmek amacıyla belediye olarak desteklerimizi sürdürüyoruz ve bundan sonrada sürdüreceğiz.”dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE