Alexa

H.Basri Arslan: 'Oturduğun Koltuğu Terket'

Sayın Molla Kasım (Nabi Avcı), zerre kadar gururun varsa oturduğun koltuğu terk et.

H.Basri Arslan: 'Oturduğun Koltuğu Terket'
 KAPSAMHABER/Hasan Basri ArslanSayın Molla Kasım (Nabi Avcı), zerre kadar gururun varsa oturduğun koltuğu terk et. Milli eğitimimizin düştüğü bu rezalet çukurunun başındaki insan eğer sen isen baş sorumlu olarak tarih ve yüce Türk milleti seni affetmeyecek.

YGS sonuçları açıklandı, işte eseriniz.

Türkçe 40 soruda ortalama 15.8 doğru cevap,

Sosyal Bilimler 40 soruda ortalama 10.7,

Temel Matematik 40 soruda ortalama 5.2,

Fen Bilimleri 40 soruda ortalama 3.9 doğru cevap verilmiş.

Öğrencilerimiz, evlatlarımız, ülkemizin geleceği çocuklarımız halini görün. YGS’de toplam 160 soru soruldu. Ortalama 35.6 soruya doğru cevap verildi.

4+4+4 denen ucube sisteminize gelene kadar neleri denediniz ve deneyeceksiniz. Aklınıza nasıl bir sınav sistemi geldiyse onu uyguladınız. Sonuçta çuvalladınız demeyeceğim çünkü bunun adına çuvallamak denmez. 12 yıldır Türk eğitim sistemini yaz-boz tahtasına çevirerek bir nesli yok ettiniz. Siz Yüce Türk Milletine ihanet ettiniz. Üç tane çocuğum ve sınava giren her Türk evladı adına size hakkımı helal etmiyorum.

Sayın Nabi Avcı, “Enformatik Cehalet” adlı kitabını okuduğumda daha bakan bile değildin. Enformasyonun (gazete, televizyon, bilgisayar vb.) zararlarından bahseden de sensin, dönemin başbakanı tarafından her öğrenciye bilgisayar dağıtılırken fikirlerine ters olduğunu söylemeyen de sen. Hala okullarda cep telefonuna engel olamayan da sensin.

Bir insanın yaptığı her işte başarılı olması beklenemez. Kanal 7 televizyonundaki programına geri dön veya Yeni Şafak gazetesindeki köşe yazarlığına dön. Bir eğitimci olduğun halde Milli Eğitimde kötü olduğunu kabul et.

İki tip kötü yönetici vardır, beceriksizler ve hainler.

Ne olduğunuzu sormayacağım beceremiyorsanız, işi ehline bırakın. Hainseniz Allah belanızı versin.

Aklınıza geldikçe Osmanlıdan dem vurmasını biliyorsunuz, siz Osmanlının tırnağı olamazsınız. Osmanlının eğitim sistemini bugün dünya kullanıyor. Bazı üniversiteler ders geçme sistemine kadar Osmanlıyı örnek alırken siz sadece adını kullanıp içeriğine bakmadan bir nesli heba ettiniz.

Ya da unut gitsin söylediklerimi.

Göreve geldiği günden itibaren her dört güne bir maden işçisi ölümü düşen Enerji Bakanı’nın olduğu kabinede, 

YAZININ DEVAMI
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 20:57
YORUM EKLE