İnci kolye Tasarımları

Kapsam 28.01.2021, 12:29
İnci kolye Tasarımları

Tüm zamanların vazgeçilmezi ve asalet, nezaketin göstergesi olan inci kolye artık klasik tarz dışında da tercih edilebiliyor.

Uzun inci Kolye Kullanımı

Uzun inci kolyeleri tercih edilebileceği zamanlar daha modern tarzların giyiminde kullanmakta fayda vardır. Özellikle uzun yapıda olan inci kolyenizin ucuna bir düğüm atarak ya da serbest bir şekilde kullanabilir iki farklı hava katarak kolyenizi değerlendirmiş olursunuz. İnci kolye tasarımı yapılırken altın, gümüş zincir aparatlar kullanılarak incinin asaletine farklı bir hava katılabilmektedir. İnci kolyenizi minik inciler ya da sallanan inci küpelerde kombinleyebilirsiniz.

Çoklu inci kolye Modelleri

Aynı anda boyutları arasında çok fark olan kolyeleri kullanarak kombin yapabileceğiniz gibi üçlü ya da ikili olarak sıralanmış inci kolyeleri deneyebilirsiniz. Özellikle klasik tarz giyimde tercih edilen kısa inci kolyeler değerli taşlar kullanılarak tasarlanabilmektedir. Kolyenin boyutu tabi ki tarzınıza uygun olmalı ama seçeceğiniz kolyenin tasarımı da bu konuda çok önemlidir.

Kullanabileceğim İnci Türleri Nelerdir?

İnci kolye kullananların farkına kolaylıkla varabileceği gibi her inci kolye doğal ve gerçek değildir. Daha ekonomik olduğu düşünülen imitasyon incileri kullanabileceğiniz gibi ki burada dikkat edilmesi gereken görüntünün nasıl durduğudur çünkü bazen imitasyon inciler boncuk görüntüsü verebilmektedir. Bunların dışında mayorko incisi ve su incisi inci kolye yapımında kullanılabilmektedir. İnci kolye kullanıyorsanız doğal ve özgün modeller ile karşınıza çıkan https://www.shopmonreve.com/kategori/inci-kolye adresinden modelleri inceleyebilir, tarzınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

Yorumlar (0)