Alexa

İstanbul-Beşiktaş Saldırısı Hangi Maske Altında Yapıldı?

İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yakınında teröristler tarafından düzenlenen saldırı hangi maske altında yapıldı?

İstanbul-Beşiktaş Saldırısı Hangi Maske Altında Yapıldı?
İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yakınında teröristler tarafından bir saldırı düzenleniyor. Bu saldırıda 20 kişi yaralanıyor. Devletin tüm birimleri en hızlı şekilde olay yerine koşturuyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun  Ajanslardan gelen ilk açıklamalarına göre; “Saldırının hedefi Çevik Kuvvet polisleri oldu. Bombalı bir araç olduğu değerlendiriliyor. 20’ye yakın yaralımız var. Şehit sayısı konusunda bilgimiz yok” diye belirtiyor.

Bu ve benzeri saldırılar Devletin ilgili birimleri tarafından bekleniyordu.
 
Ancak bu kadar dikkate rağmen İstanbul’un göbeğinde maç bittikten sonra gerçekleşmesi çok planlı bir örgütsel faliyet olduğunu ortaya koymaktadır.
 
2000 kişinin üzerinde çok kalabalık olduğu bir zamanda bombalı saldırının gerçekleştirilmesi Türkiye’de panik havası yaşatmaya yönelik bir girişimdir.
 
Bombalı bir aracın buralara kadar nasıl geldiği düşündürücüdür,
 
Terör saldırısının kim veya kimler, hangi örgüt veya örgütler tarafından yapıldığının çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Terör faaliyetlerinin yöneticileri şu veya bu şekilde bütün terör örgütlerini istedikleri zaman kullanabilmektedir. Bir şekilde terör örgütleri maskedir.Önemli olan saldırıyı gerçekleştiren örgütlerin arkasındaki güçlerdir.

Garabey

 
 
 
 
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 01:17
YORUM EKLE

banner325