Alexa

İstanbul Kiralık Vinç Hizmetleri

İstanbul Kiralık Vinç Hizmetleri

Sepetli vinç kiralama sektöründe öncü bir konumda olan firma, 19998 senesinde kurulmuş ve 20 senelik deneyimi ile müşterilerine hizmet vermiştir. Bir çok bilindik şirket ile kiralık vinç konusunda çalışmış olan firma, alanında uzman olan kadrosu sayesinde kaliteli bir hizmet verir. Sektörde lider bir konuma gelen ve İstanbul başta olmak üzere pek çok şehirde vinç kiralama hizmetlerini sunan firmaya https://www.sepetlivinckiralama.net/ web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Makine Çeşitleri

Firma bünyesinde kiralama işlemi yapılan makine çeşitleri her alanda müşterilerin beklentisini en iyi şekilde karşılar. Sepetli vinç, sepetli platform, jumbo sepetli vinç, hiyap vinç, mobil vinç, makaslı platform vb. daha pek çok makine seçeneğini bünyesinde bulunduran firma, kiralık vinç hizmetlerinde vazgeçilmez adreslerinden bir tanesi haline gelmiştir. Bir çok büyük firma ile anlaşması olan ve vinç kiralamasını uygun fiyatlandırma üzerinden yapan şirket, İstanbul'un pek çok semtinde aynı özveri ile hizmet verir.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul'un bir çok semtinde bulunan şubeleri üzerinden vinç kiralama hizmetlerini faaliyete geçiren firmanın hizmet bölgeleri arasında; Adalar, Çatalca, Çekmeköy, Ataşehir, Avcılar, Karaköy, Zincirlikuyu, Kumkapı, Bebek, Karayolları, Silahtar, Halkalı, Nispetiye, Mahmutbet, Bahçelievler vb. alternatifler bulunur. İstanbul'un gerek Anadolu yakasında gerekse de Avrupa yakasındaki inşaat bölgelerine vinç kiralamasını gerçekleştiren firma, aynı zamanda sektördeki rakiplerine oranla bu hizmeti uygun fiyatlandırma üzerinden verir.

Referanslar

Firmanın bu zamana kadar çalışmış olduğu şirketler kendisine referans oluşturmuştur. Vinç kiralama hizmetlerine yönelik olarak bir çok sektöre el atan firma; Ay Yapım, Tims Yapım, Emlak Konut, İstanbul Grand Airport, Kalyon, Nef, Gül yapı, Vadi İstanbul, Özyurtlar gibi şirketlerin hizmetlerini üstlenmiştir. Vinç kiralama alanında öncü bir konumda olan firma, bir çok seçenek üzerinden bu hizmetlerini müşterileri ile buluşturur. Araç gelişimi, hizmete anında ulaşabilme, müşterilerin taleplerinin karşılanması, yeni araçların filoya dahil edilmesi, düzenli olarak araç kontrollerinin yapılması ve güvenilir bir hizmetin sunulması gibi misyonlara sahip olan firma, bir çok farklı taşıma kapasitesine sahip olan vinçleri bünyesinde bulundurur. Firma ile irtibata geçmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 00:33
YORUM EKLE

banner325