İz bırakan Engelsiz Sendikacılık'tan Davet

Öztaşıma iş sendikası İstanbul il başkanı Yasin sevgili, yazılı basın açıklamasında. 350 nolu iz  bırakan sendika, öz taşıma iş sendikasına üye olmaya davet etti.

Kapsam 12.02.2021, 20:41 13.02.2021, 21:29
İz bırakan Engelsiz Sendikacılık'tan Davet

Öztaşıma iş sendikası İstanbul il başkanı Yasin sevgili, her birey engeli adayı olduğunu, tüm engelli çalışanları E devlet üzerinden 15 nolu taşımacılık iş kolu'nda faaliyet gösteren 350 nolu iz bırakan sendika öztaşıma iş sendikasına üye olmaya davet etti.

Öztaşıma iş sendikası İstanbul il başkanı Yasin sevgili açıklaması şöyle:

Engelli çalışan üyelerimizle geleceğe umutla bakıyoruz. Üyelerimizin her sorununda çözüm ortağı olarak yanlarında yer alıyoruz. Engelli çalışan üyelerimizin kanunda ön görülen işler dışında kendi engellerini aşacak işlerde çalıştırılmaması ve devletimizin kendilerine sağlamış olduğu her türlü yasal indirimler ve desteklerin eksiksiz olarak ulaştırılması ve faydalandırılmasını istiyoruz. Aynı zamanda engel durumlarıyla ilgili tedavileri ve bunun yanı sıra ihtiyaç duydukları yardımcı ekipmanın sürekliliği için gerekli olan sağlık kurul raporlarının yenilenmesine varıncaya kadar her türlü yasal iş sürecinde bilgilendirme desteğini veriyoruz. İş yerinde eksik olan engelli rampası, asansör ve tıbbi müdahale ekibi, ambulans gibi eksiklikleri üylerimiz adına işverenle istişare edip çözmekteyiz. Sendika içerisinde de kendilerine uygun görevler vererek sosyal projelerde motivasyonlarını destekleyici faaliyetler düzenlemekteyiz. 

Başkan Yasin sevgili, Her birey engeli adayıdır diyerek tüm engelli çalışanları E devlet üzerinden 15 nolu taşımacılık iş kolu'nda faaliyet gösteren 350 nolu iz bırakan sendika öz taşıma iş sendikasına üye olmaya davet etti.  

  • sevgiliyasin facebook
  • benimsendikam insegtram
  • benimsendikam twetir adresinden 24 saat ulasabilirler
  • 05367720656watshap danışma hattına 24 saat soru ve görüş gönderebilirler
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)