Kapsamhaber'den Yeniçağ Gazetesi'ne Yapılan Saldırıya Tepki!

Kapsamhaber, Yeniçağ Gazetesine yapılan çirkin saldırıyı kınadı.

Kapsam 09.12.2016, 01:16 17.12.2017, 10:56
Kapsamhaber'den Yeniçağ Gazetesi'ne Yapılan Saldırıya Tepki!
Bugün akşam saatlerinde yüzü kar maskeli 30 kişinin üzerinde bir gurup tarafından Ülkücü ve milliyetçilerin yayın organı Yeniçağ Gazetesi saldırıya uğradı. Can kaybının olmadığı Maddi zararın oluştuğu saldırının kim tarafından yapıldığı bilinmiyor. Olaya el koyan polisin araştırmaları devam ediyor.

Yeniçağ Gazetesi’nın İcra Kurulu Başkanı Ahmet Yabuloğlu yaptığı açıklamada “Olay sırasında burada yoktuk. Biz gazeteden çıktıktan sonra olay gerçekleşti. Arkadaşlardan ihbar gelmesi üzerine geldik. Cam çerçeveler hepsi indirilmiş. Allaha şükür can kaybı yok. Polis detaylı inceleme başlattı. 15-20 kişilik grup taşlı sopayla gelmişler. Camları kırıp içeri girmişler” diye belirtti. 

Her kim tarafından, ne surette yapılmış olursa olsun bir gazeteye yapılan saldırıyı ahlaki bulmak mümkün değildir. Saldırıyı her kimler gerçekleştirdiyse en kısa zamanda yakalanmalı ve cezalandırılmalıdır.

Bu vahim ve esef verici olayı lanetliyor, Kapsamhaber ailesi olarak bu ve benzeri olayların bir daha yaşanmamasını arzu ediyor, Yeniçağ Gazetesi ekibine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.
 

 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık