Alexa

Kaymakam İbrahim Keklik'ten Kapsamhaber'e Ziyaret

İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, Samsun'da 11 yıldır faaliyet gösteren ve yeni yerine taşınan İnternet Gazetesi Kapsam haber" i ziyaret etti.

Kaymakam İbrahim Keklik'ten Kapsamhaber'e Ziyaret

Türk basınının zor şartlar altında görevlerini ifa ettiğini belirten Samsun İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, Gazetelerin tarafsız, objektif ve bilgi akışını sağlamak üzere kamu görevi üstlendiğini belirtti.

11 yıldır yayın hayatını kesintisiz olarak devam ettiren Kapsam haber internet gazetesini yeni yerinde ziyaret eden İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, Kapsamhaber.com internet gazetesi sahibi ve Genel Yayın yönetmeni Ramazan Çağlar ile görüştü.

İnternet haber sitelerinin tüm dünyada yaygınlaştığını dile getiren Kaymakam Keklik, Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte İnternet haber medyasının da hızlı bir şekilde basın hayatına oturmaya başladığını belirtti. Basının, özgür ancak tarafsız şekilde kamuoyunun duygularını ve düşüncelerini objektif olarak yansıtması insan haklarının, temel hak ve özgürlüklerin gelişimine katkıda bulunduğu gibi hayatı da kolaylaştıracağını ve daha yaşanır hale getireceğini söyledi.

Samsun İlkadım kaymakamlığı görevi tebliğ edilmeden önce 2013-2018 yılları arasında Antalya-Konyaaltı Kaymakamı olarak görev yaptığını belirten Kaymakam keklik, 31.08.2018 tarihinde İlkadım Kaymakamlığı görevine getirildiğini ifade ederek bu zaman zarfında Samsun'da bulunmaktan dolayı çok memnun olduğunu belirtti.

Samsun'da Suriyeli mülteciler, yabancı tabelalar, İşsizlik ve gençlerimizin önünde tuzak gibi duran uyuşturucu ile mücadele konularıyla da ilgili sorularımızı cevaplandıran Kaymakam Keklik, Samsun büyüyen bir kent olduğunu, büyürken de çeşitli sorunların olabileceğine dikkat çekerek, "bunlar çözülemeyecek meseleler değildir. Elbette sıkıntılarımız olacak. bütün sıkıntıları çözebilecek güçlü bir devletimiz var. endişelenmeyi gerektirecek bir problemimiz yok. Vatandaşlarımızın huzuru, güveni bizim için çok önemli. karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde herşeyi çözmek mümkündür" dedi.

Samimi bir ortamda geçen ziyaret sırasında Kaymakam Keklik, Suriyeli mültecilerin samsun'un misafiri olduğunu, Suriyeli genç ve çocukların Türkçe dili öğrenmeleri için ücretsiz kurslar düzenlendiğini belirtti.

Kapsamhaber Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Çağlar, ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirterek, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik'e teşekkür etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 00:23
YORUM EKLE

banner331