Alexa

KAZDAĞLARI OTELLERİ

KAZDAĞLARI OTELLERİ

Günlük koşuşturmadan uzaklaşmak isteyen ya da kafasını dinlemek için küçük bir seyahat planlayan kişilerin tercihinde yer alan Kazdağları, sakin ve huzurlu bir ortamda, temiz havasıyla ve doğal güzellikleriyle hoş bir tatil deneyimi yaşamanıza olanak vermektedir. Kazdağları’nda bulunan konaklama imkanı sınırlı olduğundan dolayı gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız faydalı olacaktır. Kazdağları otelleri ile ilgili tüm bilgileri sitemizden kolaylıkla edinebilirsiniz..

Kazdağları Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kazdağları otel arayışı ile ilgili olarak dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. öncelik olarak otel seçimini dikkate almalısınız. Karşılama, aktiviteler, yemek salonları, doğa yürüyüşlerine yatkınlığı, manzarası, evcil hayvan için özel alanlar, çocukla için uygun aktiviteler, Kazdağları’na yakınlığı ve konumu gibi bir çok özelliği barındırması gerekmektedir. Konaklama seçiminin donanımlı bir otel olmakla birlikle aynı zamanda da bütçenize uygun fiyat aralıklarında olması önemlidir. İdavilla ayrıcalığı ile Kazdağları gezinizi dolu dolu geçirebilme imkanına sahip olurken aynı zamanda da bütçenizi yormamış olmanın keyfini sürebilirsiniz. Otelin bünyesinde bulunan çeşitli Kazdağı etkinliklerine katılabilir, profesyonel ya da amatör olarak çeşitli manzara fotoğrafları çekebilir, Kazdağı doğa gezileri ile yürüyüşler yapabilir ya da jeep safari turları ile seyahatinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu konuda rehberlik hizmetlerinin de mevcut olduğu İdaviila butik otel seçiminizi bisiklet turları ile tamamlayabilirsiniz.

Kazdağları Otelleri’nin Yapısı

Genel itibariyle turistik bölgelerde konumlanan oteller, o bölgenin mimarisine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Kazdağları otelleri arasında bulunan İdavilla butik otel ise, 12 adet Bungalov evlerden oluşturulmuştur. Farklı bir tasarıma sahip Bungalovlar ile otantik bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca otelin bünyesinde bulunan Orman Bahçesi’nde dinlenebilir, kitap okuyabilir veya içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Kazdağları Efsaneleri

Kazdağları otelleri bünyesinde bulunan rehberlik hizmeti ile Kazdağları Efsaneleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve olayların geçtiği bölgeleri ziyaret etme imkanına sahip olabilirsiniz. Eski zamanlarda İda Dağı olarak geçen Kazdağları, birçok efsanevi olaya da ev sahipliği yapmıştır. Bu efsaneler; Sarıkız Efsanesi, Hasan Boğuldu Efsanesi ve Paris Efsanesi’dir.  Kazdağları konaklaması için İdavilla Bungalov Evlerini seçmeniz doğrultusunda, bu efsanelerle ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE