Kemal Gülman kimdir, Kaç yaşındadır?

Gülman Group'un sahibi Kemal Gülman'ın kaç yaşında ve nerelidir? Kemal Gülman'ın hayatı merak ediliyor. En zengin 100 Türk listesinde isimler arasında yer alan Gülman'ın biyografisi haberimizde...

Kapsam 22.07.2020, 23:34 23.07.2020, 00:36
Kemal Gülman kimdir, Kaç yaşındadır?

Kemal Gülman'ın sahibi olduğu Gülman Group, Türkiye'nin önde gelen kurumsal gayrimenkul yatırımcıları arasında yerini alıyor. Kemal Gülman'ın hayatı araştırılan konular arasında bulunuyor. Kemal Gülman'ın kaç yaşında ve nereli olduğuyla ilgili detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.

Kemal Gülman kendisinden 60 yaş küçük sevgilisiyle görüntülenmesiyle birlikte sosyal medyanın gündemine oturdu. 

KEMAL GÜLMAN KİMDİR?

Kemal Gülman 1932 yılında doğdu. Türkiye'nin en büyük şirketlerinden birisinin sahibi olan Kemal Gülman, Gülman Group'un sahibidir. Kemal Gülman, Türkiye'nin en zengin kişiler listesinde ilk 100 sırada yer alıyor. Gülman Group'un özellikle başta gayrimenkul sektörü olmak üzere, enerji, denizcilik, lojistik vb. alanlarda birçok başarısı bulunuyor.

Kemal Gülman'ın sahibi olduğu Gülman Group, Arsa, ofis, konut projeleri ve ticari gayrimenkullerden oluşan büyük ölçekli bir portföyü yönetmektedir. CEO’luk görevinin Kemal Gülman tarafından üstlenildiği Gülman Group, yirmibeş yıldır gayrimenkul sektöründe ve inşaat sektöründe bulunuyor. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)