Kızıl Kamplar Dünyaya 'Gülen Bebek' modeli ile sunuluyor

Kapsam haberi yazarı Ertuğrul Subaşı, yeni yazısında, Nazi Kamplarını aratmayan soykırımın yankısının arşa yükseldiği o telli, dikenli alanda Müslüman Uygur Türklerinin kafalarındaki düşünceyi değiştirmeye çalıştıklarını belirtti.

Kapsam 26.06.2019, 20:01
Kızıl Kamplar Dünyaya 'Gülen Bebek' modeli ile sunuluyor

Kimliksiz Çin tarafından “Uygur Türklerinin kafalarında ki düşünceleri ayıklama”  çabasına girerek ; Sözde eğitim kampı dedikleri Nazi Kamplarını aratmayan soykırımın yankısının arşa yükseldiği belirten Subaşı, Müslüman Uygur Türklerinin kafalarındaki düşünceyi değiştirmeye çalışıyor.

Birinci Soykırım Kültürel Emperyalizm ikinci soykırım ise İşkence ve zulüm olduğunu ifade eden Ertuğrul Subaşı, "Bu iki soykırımın uygulandığı Kızıl Kamplar ise dünyaya gülen bebek modeli ile sunulmakta. Kızıllar vahşetlerini pembeleştirmek içerisindeler. Çünkü Dünya bu vahşete gözlerini kapatmış. Adeta üç maymunu oynuyor. Bu Darwin’in evlatları, Kızıl Komünistler, radikal düşünceler diye İslam’ı, kültürel değişim diyerek de Türklüğü ret ve unutturma hallerindeler." dedi.

 Müslüman Uygur Türklerini potansiyel suç işleyebilir kişiler olarak gördüklerini belirten Subaşı, güya insanlara Çin Yasalarını anlattıklarını savunuyorlar dedi.

Türk ve İslam’a ait her şeyin yasaklandığını belirten Subaşı, "Çin Yetiştirme bölge Vali yardımcısı olan Erkin TUNİYAZ adlı şahıs söylemlerinde kampları savunarak orda sadece ‘Eğitim verildiği ve aşırı din düşüncelerinden uzak bir yetiştirme yapılıyor’  Kızıllar her gecen gün Dünya gündemi böyle sahte, böyle kahpe, böyle arsız savunmalar ile geçiştirmekte." dedi.

Toplama kamplarında Uygurlar, Kazaklar olmak üzere Müslüman Türklere işkenceler ve zulümler devam ettiğini, Araplar için dökülen gözyaşlarının Doğu Türkistan için yapılmadığını, Faşizmin ve soykırımın adresi olan Çin bu duyarsızlıkta istediği istediği gibi at koşturduğunu belirtti.

Gazetelerin yazmadığı, medyanın yer vermediği, insan hakları ve barış sözcülerinin ağızlarına almadığı, dış ilişkilerinden korkanların asla gündeme getirmediği, Soykırımın Emperyalizmin kahpece uygulandığı yerin adının DOĞU TÜRKİSTAN olduğunu anlatan Subaşı,"Doğu Türkistan da Soykırım var! Kızıl Çin günden güne vahşetini artırarak Müslüman Uygur Türklerine zulmetmeye devam ediyor. Sessiz kalındıkça gündemlere ve siyasi alanlara dahil etmedikçe bu Soykırım Kuduz Kızıllar tarafından devam edecektir. Kahrolsun Kızıl Çin!" dedi.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLA...

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)