Klasikten Moderne Erkek Tişört Modelleri

Kapsam 27.10.2020, 13:37
Klasikten Moderne Erkek Tişört Modelleri

Erkek kıyafetleri geçmiş yıllarda çeşitlilik ve model olarak sınırlı olsa da son yıllarda bu kural bozuldu. Kadın kıyafetlerindeki model çeşitliliği erkek kıyafetlerine de yansıdı. Erkeklerin vazgeçilmez kıyafeti olan erkek tişört modelleri ise yıllar içinde model çeşitliliğini arttırdı. Erkek tişörtleri geçmişte sadece düz renk ve çizgili model olarak kullanımda bulunmaktaydı.

Moda dünyasının yaratıcılığı ve erkek moda dünyasının da gelişmesi ile erkek tişörtlerinde de farklı modeller ortaya çıktı. Tişörtlerde bisiklet yaka sık kullanılsa da polo yaka tişörtler de modeller arasındaki yerini aldı. Erkek tişörtlerinde model farklılığı yaka model, üzerine yoğunlaşsa da tişört renklerinde de geniş bir renk yelpazesi kullanılıyor. Mavi, lacivert, gri, siyah renk gibi koyu renkli erkek tişörtlerinin yanına canlı ve pastel renklerde de tişörtler tasarlandı.

Farklı Desenlerde Erkek Tişört Modelleri

Çizgili modeller erkek tişört modelleri için sık kullanılan model olsa da artık çiçekli ve geometrik şekilli erkek tişörtleri erkekler tarafından tercih edilmektedir. Dinamik, sportmen ve modern görünümlü desenlerin yansıtıldığı tişörtler erkeklerin klasik modellerden daha çok kullandığı modeller olmuştur. Farklı ve en çok tercih edilen tişört modelleri https://www.bybasicman.com/kategori/t-shirt-1 linki tıklanarak incelenebilir.

Yorumlar (0)