Küçük Yaşta Büyük Başarılar: Ahmet Serdar Canıbek Kimdir?

Ahmet Serdar Canıbek Kurduğu “Vucatron” Şirketi ile gündeme geldi. Peki, Ahmet Serdar Canıbek Kimdir, nerelidir?

Kapsam 06.11.2021, 22:49 06.11.2021, 23:04
Küçük Yaşta Büyük Başarılar: Ahmet Serdar Canıbek Kimdir?

Küçük yaşta büyük başarılar elde eden Ahmet Serdar Canıbek Kurduğu “Vucatron” Şirketi ile gündeme gelen Ahmet Serdar Canıbek Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Ahmet Serdar Canıbek Kimdir?

Ahmet Serdar Canıbek, 3 Kasım 2004 Tarihinde Dünya’ya geldi. Genç yaşlarda büyük girişimciliklere imza attı. İlk okul zamanlarında planladığı projelerini lise zamanlarında hayata geçirdi. Başarısını inanarak, vazgeçmeyerek başardı. 2017 yılı itibariyle yazılım eğitimlerini başarıyla tamamlayan Ahmet Serdar CANIBEK, Microsoft gibi büyük şirket, kuruluşlardan kazandığı burslu eğitimleri sonucunda elde etmiş olduğu sertifika portföyünü genişletmeye yönelik çalışmalarda bulunduğunu belirtti.

Kurduğu “Vucatron” adlı şirketi ile yaptığı açıklamada, “Vucatron için ana hedefim yalnızca kişisel olarak değil şirket olarak da elde edeceğimiz başarıyı alanının en iyisi olarak duyurabilmek, içerisinde bulunduğumuz dijital çağın her geçen gün büyüdüğü bir zaman diliminde kendi çapında büyüme hedeflemek ancak önünü göremeyen şirketlerin hedefidir. Vucatron başarılarıyla global çapta büyük alanlara, verdiği hizmet çeşitliliği ile geniş kesimlere hitap etmeyi başaracak.”

Dijital Dünya İçin Yeni Bir Soluk Getiriyorum!

Ahmet Serdar Canıbek, ayrıca firması hakkında şu ifadeleri kullandı: “Vucatron dijital dünyaya yeni bir soluk getirmek için çok iddialı bir şirket. Bu kapsamda atacağımız her adım için çok fazla çalışma gösteriyor, büyüme hedefine her zaman yaklaşmak istiyoruz. Her şeyin sorunsuz gitmesi halinde bu alanda Vucatron’un önemli başarılar elde edeceğine inanıyorum” dedi.

Ahmet Serdar Canıbek aynı zamanda şirketinin etkisinin vizyonuna ve titiz çalışmaya borçlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
Selim 4 hafta önce
Başarılarının devamını dileriz