Kürt Irkçılığının Tarihi Zirvesi ve Gerçekler

Türkiye’nin tek azınlık ırkçısı ve faşist partisi PKK güdümlü HDP’dir.

Kapsam 04.07.2015, 01:55 25.07.2016, 20:41
Kürt Irkçılığının Tarihi Zirvesi ve Gerçekler

 Türkiye’nin tek azınlık ırkçısı ve faşist partisi PKK güdümlü HDP’dir.

-Türkiye’deki Kürt nüfus yüzdesi en çok yaklaşık % 13 kadardır. Peter Andrews bunu % 11-12 veriyor. Kürt faşistleri ve ırkçıları bu rakamı %20-30 civarında verirler. Diğer paartilere oy veren Kürtler kadar, hatta biraz daha fazla solcu-ahmak Türk de HDP’ye oy vermiştir.

- Sonuç ne olursa olsun Kürt-Türk kardeştir. Ayrılıkçılık ABD sömürge siyasetinin bir sonucudur. PKK ve HDP tam olarak ABD güdümündedir.

-Kürt kardeşlerimizin çoğu kendi bölgeleri dışında, yani bizimle beraber yaşamaktadır. Oy sayıları bunu gösteriyor. Bir ayrılık halinde doğal olarak herkes kendi yerine gidecektir. Bunu hemen her Kürt kardeşimiz bilmelidir ve bilmektedir.

-Suriye’nin Kuzeyindeki olaylar, HDP ve PKK=PYD’nin ayrı bir Kürt Devleti kurmak istediklerinin açık seçik delilidir. Bunlar Sömürgeci ABD ve Avrupa’nın köle ve ajanlarıdırlar.

-AKP, CHP ve MHP bu gerçekler ışığında siyasetlerini yeniden düzenlemelidirler. Çözüm süreci masalına kimse kanmamalıdır. Bu, Türkiye’nin bölünmesine giden bir tuzaktır.

-Türk Halkı propaganda ve kandırmalarla yine yanılmış, çözüm masalını savunan AKP ve CHP’ye daha ağır bir ders verememiştir. Seçimden kaos çıkmıştır. Bu partilere verilen ders ve MHP’ye verilen kısmi destek yeterli değildir.
Yorumlar (0)