Levent Kuruoğlu; Hevesleri Kursaklarında Kalacaktır

Türkiye Kamu-Sen Samsun İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu, Beşiktaş ve Maçka parkındaki terör saldırısıyla ilgili mesaj yayınladı.

Kapsam 12.12.2016, 16:46 12.12.2016, 20:13
Levent Kuruoğlu; Hevesleri Kursaklarında Kalacaktır
"Türkiye Kamu-Sen camiası adına İstanbul'da yaşanan bu hain terör saldırısını lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyorum."

İstanbul Beşiktaş'ta, Çevik Kuvvet polislerini taşıyan otobüse düzenlenen hain saldırı ve Maçka parkında canlı bomba tarafından yapılan terör saldırısında 30 Polis 8 sivil vatandaşımız şehit olurken 155 kişi ise yaralandı. 

Hain saldırıları lanetleyen Türkiye Kamu-Sen Samsun İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diledi.   

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Kuruoğlu, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı terör saldırısıyla ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında, "Son yıllarda iğrenç yöntemleriyle kargaşa, korku ve kaos yaratmaya çalışan hain terör çirkin yüzünü bir kez daha göstermiştir. İstanbul Beşiktaş'ta ve Maçka parkında eş zamanlı olarak düzenlenen, Çevik Kuvvet polislerimizi hedef alan hain saldırılarda 30 polis 8 sivil, 38 vatandaşımız şehit olmuş, 155 vatandaşımız ise yaralanmıştır. Bu ülkeyi kan gölüne çevirerek, birlik ve beraberliğimize darbe vurmak isteyenlerin başarılı olamayacakları bir gerçektir."dedi.

Hain ve sinsi planlarla Türk milletini yok etme hayalleri kuranlarınbaşarılı olamayacaklarını belirten Kuruoğlu; "Bilinmelidir ki, bu milletin varlığı ve birliğine yönelik olarak yapılan her türlü saldırı bizleri birbirimize daha da kenetlemekte, saflarımızı daha da sıklaştırmaktadır. Bu milletin üzerinde hain ve sinsi planlar yapanların hevesleri geçmişte olduğu gibi bugünde kursaklarında kalacaktır." diye belirterek mesajını şöyle tamamladı: Türkiye Kamu-Sen camiası adına İstanbul'da yaşanan bu hain terör saldırısını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyorum. 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)