Alexa

Mahkum Yakınları Derneği (MAYAD) Çifte Bayram Mesajı Aldı

Mahkum Yakınları Derneği (MAYAD) kadın kolları yöneticileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında MHP ve Ak Parti yöneticileriyle bir araya geldiler.

Mahkum Yakınları Derneği (MAYAD) Çifte Bayram Mesajı Aldı

Mahkum yakınları uzun zamandan beri siyasi parti yöneticilerini ziyaret ederek ceza infaz yasasının TBMM'den bir an önce çıkması için kendilerine destek vermelirini istiyordu.

Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle MAYAD Mahkum Yakınları Derneği Kadın Kolları Başkanı Figen Akkaş ile birlikte Kadın Kolları yönetici ve üyeleri Ak Parti ve Milliyetçi Harket Partisi üst yöneticilerini ziyaret etti.

29 ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız ve AK PARTİ üst düzey yöneticileri ile birlikte bir araya gelen MAYAD kadın yöneticileri ziyaret sonrasında yaptıkları açıklamada, umutlu olduklarını, sevindirici haber aldıklarını söylediler.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı FethiYıldız, MAYAD yöneticilerine yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Cumhurbaşkanımız ile görüştük en kısa zamanda infaz yasası meclise gelecek biz de mhp olarak kendi yasamızın arkasındayız merak etmeyin sız, bize bırakın"

Kutlamalarda birçok millet vekili ile de görüşen MAYAD mahkum yakınları derneği yöneticileri bu vesileyle Türk milletine armağan edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını da kutlamasını ihmal etmediler.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 23:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydan Gedik
Aydan Gedik - 3 hafta Önce

Tüm Arkadaslara Tesekkut Ederiz
inşAllah Infaz Yasasi Ve Sn Yıldız 'ın Sözleri B8ran Evvel Yürürlüğe Giren
ALLAH TÜM KADERMAHKUMLARINI KURTARSIN

Zeynep kaynak
Zeynep kaynak - 3 hafta Önce

Allah razı olsun tüm emegi geçen herkesten

Mahkum esi
Mahkum esi - 5 gün Önce

Evim kira inanin ucurumun esigindeyim , varimiz yokumuz avukata doktuk bes parasiz kaldim , hangi derdime yanayim benim gibi nice mahkum esleri maddi zorluklar cikmazlar icinde , sasirmis caresiz bitmis durumdayiz , destek yok ailelerden, lutfen ne kadar cabuk cikarsa o kadar cabuk kurtuluruz su cikmaz durumdan, Allahini seven elini tasin altina koysun cunku yok care yok , yoklugu bilmeyen bizi anlayamaz , el insaf artik.