Mahkum Yakınları Sözcüsü Ferhat Aydoğan'dan Çok Önemli Açıklamalar

MAYAD Sözcüsü Gazeteci Ferhat Aydoğan, mahkum yakınlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, uyarılarda bulunarak, "MAYAD derneğinin Facebook - Twitter  adresimiz ( @mayadresmisayfa ) ve WhatsApp grubumuz dışında başka sayfamız yoktur. Bizleri taklit etmeye çalışanlar ve taklit ile insanları yanlış bilgilendirenler hakkında yasal işlemlerin yapılacağını bildiririz." dedi.

Kapsam 06.06.2020, 00:17 06.06.2020, 01:13
Mahkum Yakınları Sözcüsü Ferhat Aydoğan'dan Çok Önemli Açıklamalar

"MAYAD derneğinin Facebook - Twitter  adresimiz ( @mayadresmisayfa ) ve WhatsApp grubumuz dışında başka sayfamız yoktur. Bizleri taklit etmeye çalışanlar ve taklit ile insanları yanlış bilgilendirenler hakkında yasal işlemlerin yapılacağını bildiririz." ifadelerini kullanan MAYAD Sözcüsü Gazeteci Ferhat Aydoğan Mahkum Yakınlarını Uyardı.

Ferhat Aydoğan'ın yazılı basın açıklaması şöyle:

Değerli Mahkum Yakınları 

İnfaz duzenlemesinden yararlanamayan ve mağdur durumda olan tüm kader mahkumlarının sorunlarını yakından takip ediyor ve biliyoruz. Konu gereği MAYAD Mücadelesinde sizlere gerekli bilgileri gerekli kaynaklar ile aktarmaktayız. Daha önce belirttiğimiz gibi AYM gereken tüm sorunların çözümü için calışmalarına aralıksız hız vermektedir. Bu anlamda bizlerin yani MAYAD olarak yaptığı ise konunun takipçisi ve STK olarak sizlerin sesine ses olup sorunlarınızı muhattapa aldıracagımız kuruluşumuz ile mücadelemizi aralıksız sürdürmektir. Sizlerden isteğimiz sabır ve sağ duyulu şekilde devletimizin adaletine güvencimiz inancımız ile beklemektir.

Gün gelir sizede iftira atılır

Bizleri sizlerle karşı karşıya getirmek istiyen ve bizleri hedef alan zihniyetlere Taklitcilerimizle itibar etmemenizi önemle rica ederiz.
Size söylenmesini ve yapılmasını istemediğinizi lütfen sizde başkalarına söylemeyin ve yapmayın. Gözlerinizle şahit olmadığınız bir şeyi söyleyip başkalarının gıybetini yapmayın. Ve asla kimseye iftira atmayın kötülemeyin, gün gelir sizede iftira atılır, sizinde değerleriniz kötülenir. Herkesin değerleri kendisine, siz başkalarının değerlerine saygı duyun ki başkaları da sizin değerlerinize saygı duysun. Uyuyan fitneyi asla uyandırmayın. Uyandırmaya çalışanların oyununa da asla gelmeyin. Fitneyi uyandırana lanet vardır. 

MAYAD / SOSYAL MEDYA 

MAYAD derneğinin Facebook - Twitter  adresimiz ( @mayadresmisayfa ) ve WhatsApp grubumuz dışında başka sayfamız yoktur. Bizleri taklit etmeye çalışanlar ve taklit ile insanları yanlış bilgilendirenler hakkında yasal işlemlerin yapılacağını bildiririz.

MAYAD / AVUKATLARI

Yolu doğru olanın yükü ağır olur derler,biz mücadelemizde sizlere anlık tüm bildirileri aldığımız kaynaklar ve birebir görüşmelerimizin neticesinde sizlere sağlam ve doğru bilgi aktarımı için kendimize bunu ilke edindik. Sonrasında bizlerin mücadelesine ortak olan değerli avukatlarımız Sn ASLIHAN Hanım, Sn ÖZGE Hanım, Sn YAŞAR Bey ve Sn AYKUT Bey bizlerle aynı yolda mücadelede attığımız adımlarda sizlerin hep yanında olmuştur. Halende sizlerin tüm sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm olabilmeleri için MAYAD WhatsApp grubumuzda bulunmaktadırlar.

MAYAD / WHATSAPP

MAYAD Whatsaap grubumuza katılmak isteyenler paylaştığımız linke tıklayarak giriş yapabilirler,ancak dediğimiz gibi fitne, fesat için provakatorce zihniyet ile giriş yapmak isteyip hedef edinenler boşuna uğraşmayın, şimdiden söylüyorum burası dingonun ahırı değil, art niyet taşıyanlar içindir bu lafımız. Ayrıca Whatsaap grubumuz sabah saat :09.00 ile gece saat 12:00'a kadar bilgi alışverişi paylaşabilir ve avukatlar müsait oldukça sizlere yardımcı olurlar. 

Saygılarımla
MAYAD / Sözcüsü
GAZETECİ FERHAT AYDOĞAN

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)