banner434

Memoli Zengin Gaziantepli Ünlülerden Bahsetti

Kapsam 24.02.2022, 21:49
Memoli Zengin Gaziantepli Ünlülerden Bahsetti

Yerli ve millî gururlarımızdan olan Memoli Zengin Gaziantep’in Şehitkâmil ilçesinde dünyaya gelmiştir. 2008 yılında ilk beyaz perde deneyimi kazanan Zengin, bugüne kadar pek çok alanda başarılı işe imza atmıştır. Yurt dışında yaşıyor olmasına rağmen Türk oluşundan gurur duyan genç sarkıcı, kendi gibi Gaziantep şehrinden çıkan ünlülerden bahsetmeyi ihmal etmiyor.

Oyunculuk alanında kendisi için idol olarak belirlediği Burak Özçivit kendisi gibi Gazianteplidir. Pek çok ünlü ile çeşitli yapımlarda ve ortak noktaları ile bir araya gelen Memoli Zengin, son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız isimler arasında yer alıyor.

Ünlü Avrupa’yı Aşan Genç Yetenek Memoli Zengin

Türkiye ziyaretlerinde sık sık memleketi Gaziantep’e uğramayı ihmal etmeyen Mehmet Zengin, kameralar karısına geçerek yer alacağı projeler ve kariyer planlaması hakkında sık sık söyleşiler düzenliyor. Ülkemizdeki pek çok komedi filminde yer almasının ardından şöhreti Bulgaristan’dan Almanya’ya kadar taşmıştır.

2017 yılında Bulgaristan’da düzenlenen güzellik yarışmasının çocuk prensi seçilmiştir. Bu birincilik kendisine mankenlik mesleğinin kapılarını aralamıştır. Dış görünüşüne dikkat eden ve sporunu ihmal etmeyen birisi olarak pek çok modellik tekliflerinin kendisine ulaştığını belirtiyor.

Memoli Zengin’in Hemşerisi Hangi Ünlüler

Engin Nurşani ve Burak Özçivit Gaziantepli olmaları ile bilinen ünlüler arasında yer alıyor. Milli değerlerine büyük önem veren Memoli Zengin için kendi hemşerisi olan ünlüler ayrı bir yere sahip. Müzisyenlik ve oyunculuk sektörlerinde her ikisi de başarılarıyla ünlenen Özçivit ve Nurşani’nin kendisinin kariyeri için yön verici etkilerinden her defasında söz ediyor.

6 yaşından beri ülkemizin önde gelen ünlülerinin kanatları altında oyunculuk yapmış ve eğitimini almış biri olarak, birçok dizi ve film projelerinde başrol teklifleri de kaçınılmaz oluyor. Recep İvedik filmi ile tanıdığımız Zengin, yine bu filmin serilerinde yer almak istediğini dile getiriyor.

Şu an ki şöhretinden ve konumundan fazlasıyla memnun olan başarılı oyuncu, Dünya genelinde tanınan bir oyuncu ve şarkıcı olmak için çok çalışması gerektiğinin farkında olarak hareket ediyor. Hayranlarına karşı hep sevgisi ve saygısı ile bilinen bir isim olarak takipçi kitlesi her geçen büyümektedir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)