Meral Akşener, karanlıkta göz kırpmaz

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Meral Akşener’in 1 Kasım seçimlerinde Milletvekili adayı gösterilmeyişi üzerinde tezviratlar almış başını gidiyor.

Kapsam 22.09.2015, 01:02 25.07.2016, 19:47
Meral Akşener, karanlıkta göz kırpmaz
Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Meral Akşener’in 1 Kasım seçimlerinde Milletvekili adayı gösterilmeyişi üzerindeki tezviratlar akıllara durgunluk verecek tarzda devam ediyor.

Sayın Meral Akşener sadece ülkücü-Milliyetçi camia içinde sevilen ve saygı duyulan bir insan olmaktan öte milletimizin de teveccühünü kazanmış bir şahsiyettir.

Siyasi partilerinde Akşener üzerinde istisnai saygın bir bakışları vardır. Akşener bir duruş hatta bir marka haline gelmiştir.

Meral Akşener ‘in şu veya bu şekilde aday gösterilmeyişi Akşener’in bu duruşuna, kimliğine veya siyasi mecrasındaki kariyere gölge düşürmez.

Akşener aleyhinde konuşulan şey her ne olursa olsun milletimiz nezdinde zerre kadar bir değeri yoktur. Onun ne olduğu, kim olduğu ve neler yapabileceği ve neleri söyleyip söylemeyeceği tahmin edilmekte ve bilinmektedir.

Meral Akşener’in MHP’den aday gösterilmeyişini bir fırsat bilen iktidar yalakaları medya kuruluşları bu fırsatı değerlendirmek istemiştir. Akşener üzerinde çok değişik tezviratlarla, yalan-yanlış haberlerle MHP camiasını karıştırmak istemişlerdir.

Meral Akşener gibi bir şahsiyetin hakkında neler yazılırsa yazılsın Milletimiz onun ağzından çıkacak sözlere inanmaktadır.

Milliyetçi Hareket Partisi’de bunun farkındadır.

MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener karanlıkta göz kırpmaz.
söylemek istedğini açık-seçik ortaya koyar.

Eyşenur Akbel

 

 

Yorumlar (0)