banner434

banner433

MHP'de Birlik ve Beraberlik İstiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü teşkilatlarda birlik ve beraberlik istiyoruz.

Kapsam 20.02.2016, 18:12 25.07.2016, 19:34
MHP'de Birlik ve Beraberlik İstiyoruz

1 Kasım seçimlerinden sonra Olağanüstü kurultay isteyenler ve Genel Başkanlık için aday olanlara destek veren isimlerin üstü çizilirken bu minvalde acıklama yapan teşkilatlarda bir bir kapatılmaya başlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlarında Genel Merkez yönetimine karşı olan Başkanlar görevden el çektirilirken yeniden Başkanlar atanmaya başlandı.

Seçimle Başkanlık koltuğuna oturanların yerine atanan Başkanlar ne kadar verimli olacak hep birlikte göreceğiz.

Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerinden gelen seslere kulak verdiğimizde MHP teşkilatlarında müthiş derecede tansiyon yükselmiştir.

Ülkücü Hareketin bölünmeye, parçalanmaya değil birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu haykıran sesler dağı taşı inletmektedir.

MHP’de bu kıyım hareketi Ülkücülere büyük zararlar verecektir.

Görevden el çektirmeler devam edecek önümüzdeki hafta içerisinde bir çok teşkilatın kapandığına yeni başkanlar atandığına şahit olacağız.

Sosyal medya’da ülkücüler arasında söz dalaşı ve hatta bir ülkücünün söylemekten hicap duyacağı sözlere şahitlik ediyoruz. Ülkücüye yakışmayacak tavırların sergilenmesi hepimizi üzmektedir.

Hatta bazı illerde kavgalar olduğunu duymaktayız.

Birlik ve beraberliğimizi bozacak dedikodulardan, iğrenç algı politikalarından, MHP ve ülkücüler adına mangalda kül bırakmayan zavallılardan kurtulmak için MHP Genel Merkezimizin daha duyarlı olacağı kanatindeyiz.

KAPSAMHABER/GARABEY

Yorumlar (0)