Alexa

MHP Ladik İlçe Başkanı Özgen; Terör Bataklığı Kurutulmalıdır

MHP Ladik İlçe Başkanı Cüneyt Özgen, Türkiye teröre teslim olmayacağını teröristlerin beslendiği kaynakları kurutacağını söyledi.

MHP Ladik İlçe Başkanı Özgen; Terör Bataklığı Kurutulmalıdır
Milliyetçi Hareket Partisi Ladik İlçe Başkanı Cüneyt Özgen, “Türkiye içinde bulunduğu şartlar dolayısıyla tabandan tavana birlik ve beraberlik içinde hareket etmelidir” dedi.

HÜKÜMET DAHA SERT TEDBİRLER ALMALI

Milliyetçi Hareket Partisi Ladik İlçe Başkanı Cüneyt Özgen, kapsamhaber’i ziyaret etti. Kapsamhaber'in terörle ilgili sorularına şöyle cevap verdi:

Özgen, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Önce Ülkem” ilkesiyle gösterdiği duruşun Türk milletinin refah ve mutluluğu açısından çok önemli olduğunu belirtti. Özgen; “Özellikle son zamanlarda Türkiye’ye yönelik emperyalist ülkelerin saldırıları artmıştır. Her yönden saldırıya maruz kalan Türkiye birlik ve beraberlik içinde hareket etmek zorundadır. Türkiye’ye musallat olan teröristlerin en sert şekilde cezalandırılması, bulundukları yer her neresi olursa basılmalı ve yok edilmelidir. Terörün Ülkemizden defedilmesi için hükümetin daha sert tedbirler alması şarttır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin teröre karşı yıllardır söylediği hususlar dikkate yeni yeni alınmaya başlanmıştır.” dedi.
 
10 Aralık İstanbul’da polislerimize yapılan bombalı saldırı sonrasında 44 tane şehidimiz, yüzlerce yaralımız olduğunu belirterek; “Şehitlerimize Allah‘tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Türk milletinin başı sağolsun.” dedi.

BATAKLIK KURUTULMALIDIR

Türk milleti bu hainlere geçit vermeyaceğini, Teröre boyun eğmeyeceğini ifade eden Özgen; “Milletimiz artık bu hadiseleri yaşamaktan bıktı. Bu terör belasından bir an önce kurtulmak önceliğimiz olmalıdır. Türk milletinin sabrı kalmadı artık.  Milletimiz artık bu acıları yaşamak istemiyor. MHP ve liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, milletimize, devletimize, asker ve polisimize saldıran hiç bir şekilde suçu günahı olmayan insanlar arasında bombalar patlatan bu canilere, terör odaklarına karşı yapılması gereken her ne varsa yapılmasını istemekte ve bu hususta iktidarın arkasında durduklarını ayan beyan belirtmiştir. Mesele üç-beş çapulcunun meselesi değil. Bu çapulcuların arkasında ki ğüçtür. Bu gücün ne ve kim olduğu açıkça ortaya koyulmalıdır. Buna göre tavır alınmalıdır. Bataklık kurutulmalıdır. Bataklık kurutulmadan sinekten kurtulmak mümkün olmaz. Dış ülkelerin ülkemiz üzerindeki hesaplar altüst edilmelidir. Baskılarını bertaraf edecek politikalar üretilmelidir. Terörü besleyen kaynaklara sert tavır gösterilmelidir. Artık kokmaya başlayan bu kaynaklar kurutulmalıdır.” dedi.
 
MHP Ladik İlçe Başkanı Cüneyt Özgen, Türkiye’yi bölmeye, Türkiye’yi Ortadoğu bataklığına çevirmeye hiç kimsenin gücü yetmeyeceğini belirterek; “MHP buna asla müsaade etmeyecektir. MHP dün söylediklerinin bugünde arkasındadır. MHP; günümüz Türkiye şartlarında Milletimiz, vatanımız ve Devletimiz için üzerine düşen her ne varsa bunu yapmaktadır’dedi.
 
 
 
 
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2016, 21:09
YORUM EKLE

banner325