MHP'li Usta; Ülke Olarak Zor Günler Geçiriyoruz

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, ülke olarak zor günler geçirildiğini belirterek millet olarak tek vücut olmak gerektiğine vurgu yaptı.

Kapsam 25.08.2018, 11:19
MHP'li Usta; Ülke Olarak Zor Günler Geçiriyoruz

Kurban Başramı vesilesiyle Samsun'in il ve ilçelerinde yaptığı ziyaretlerde ve bayramlaşma merasimlerinde özellikle birlik ve beraberliğe vurgu yapan Erhan Usta, birlik ve beraberliği sağlayan ve sağlamlaştıran kültürel etkinliklere her zamandan daha çok ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Kurban Bayramı dolayısıyla ziyarette bulunduğu her yerde büyük küçük kucaklaşan ve bayramlaşan Usta, Bayramların kucaklaşma, kavuşma, anlaşma ve paylaşmak demek olduğunu, Paylaşmanın, gönül almanın ve yardımlaşmanın en üst seviyeye çıktığı günlerin bu günler olduğunu söyledi.

Aydın Köseoğlu'nun Cenazesi...

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin ile birlikte, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden HAVZA’lı İş Adamı Aydın Köseoğlu cenazesine katıldı. Usta, merhuma Allah’tan rahmet, Köseoğlu ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.

KAVAK İLÇE BAŞKANLIĞINA BAYRAMLAŞMA ZiYARETİ

MHP Kavak İlçe Başkanlığında ilçe yöneticileri ve partililerle bayramlaşan Usta, kurban bayramının birlik, beraberlik ve paylaşmaya vesile olduğunu; ülke olarak geçirdiğimiz zor günlerde millet olarak tek vücut olak gerekliliğine vurgu yaptı. 

USTA ASARCIK BELEDİYE’SİNİN DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİKTE

Bayram programlarına hız kesmeden devam eden Usta, Asarcık Belediyesi’nin düzenlediği Yağlı Güreş ve At YArışları etkinliğine katıldı.Usta,düzenlenen şölenlerin birlik ve beraberliğimize katkıda bulunacağını belirterek,emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

LADİK’TE BAYRAMLAŞMA

Bayram programlarına hız kesmeden devam eden Usta, MHP Ladik İlçe Başkanlığında dava arkadaşları ve hemşehrileri ile bayramlaştı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)