MHP Milletvekili Adayları (24 Haziran 2018)

24 haziran'da yapılacak seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi'ne Aday adayı olarak başvuruların dikkat çekici nitelikte olduğu belirtiliyor. MHP Aday adayları listesi henüz yayınlanmış değil ancak vatandaş özellikle MHP'nin aday adaylarını merak ediyor.

Kapsam 30.04.2018, 00:30 30.04.2018, 13:50
MHP Milletvekili Adayları (24 Haziran 2018)

Seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacağına ilişken karar kesinleşmesinin ardından sieçimlere girmeye hak kazanan bütün partiler yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarına devam ediyor. Bütün partiler kendilerine oy kazandırabilecek adayların peşinde. Ak Parti adayları, MHP adayları, CHP adayları, İyi Parti adayları ve Saadet Partisi adayları ile HDP adayları kim olacak merak edildiği gibi son dakika ittifak haberleri de dikkat çekiyor.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 27. dönem milletvekili adayları kimler olacak?

Özellikle, MHP İstanbul Adayları, MHP Ankara Adayları, MHP İzmir Adayları, MHP Adana Adayları, MHP Samsun Adayları listeleri çıktığında kapsamhaber'de yayınlanacaktır.

Aday adayları merak ediliyor.

Ak Parti Aday Adayları kimler? MHP Aday adaylar kim? İyi Parti Aday adayları kimler? CHP'nin milletvekili için aday adayları kimler? olacak merak ediliyor. En çok merak edilen MHP'nin aday adaylarıdır. 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için en fazla ilgi görecek partilerden biris Ak Parti diğeri ise Milliyetçi Hareket Partisi olacak. Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adaylığı için başvuruların sürpriz sayıda olacağı tahmin ediliyor. MHP bu seçimlerde ilgi odağı olacaktır.

24. Haziran tarihinde düzenlenecek Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvelili genel seçimleri için adayların başvuru süreci devam ediyor. MHP aday adaylarını güncel olarak kapsamhaber’den takip edebilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız tarafından yapılan açıklamaya göre, 24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için aday adaylığı başvuruları, 26 Nisan 2018 Perşembe günü saat 09.00’da başlayacak. 3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 17.00’de ise sona erecektir"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldız, 24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için aday adaylığı başvuruları hakkında duyuru metni yayınladı. Yıldız, yaptığı duyuruda, "24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için aday adaylığı başvuruları 26 Nisan 2018 Perşembe günü saat 09.00’da başlayıp, 3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 17.00’de sona erecektir. Aday adaylarının bu tarihler arasında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi Seçim İşleri Kayıt Kabul birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerini kullandı. 

MHP Milletvekili Adayları 

14 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığından sonra partiler adaylarını çıkaracak. Partiler arasında büyük bir yarış başlayacak. MHP adayları arasında yeni adaylar merak ediliyor. MHP Milletvekili adayları arasında bayan adaylar olacak mı? şu ana kadar Bayan aday  adayları oldu mu? Bütün bu merak edilenler aday listesi yayınlandığında ortaya çıkacak. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (6)
fatih yalman 3 yıl önce
İyi incelemek gerekir aday adaylarini kalitrsi dusuk durust olmayanlar var ankara 3 . Bolgeden bu yil ilk kez bas vurmus 3.bolgeye dikkat yoneticilerimiz
ahmet sdrt 3 yıl önce
Akp li afay adayi olmus
SAMSUN 3 yıl önce
MÜZAFFER CANDEMİR OLSUN .2 BANKO.
hasan 3 yıl önce
çok iyi bir liste şart
Hüseyin Yılmaz 3 yıl önce
Kocaeli MYK yedek üyesi,Milletvekili a.avukat Hilal Elmasın KKTC'ine Nevin Taşlıçay ve Murat Çelikerle buluşup gitmeleri,orada diksiyon kurslarına ve seminerlerine katılmaları,sonrada myk'aya yazılmaları şimdide Milletvekili sıralamalarında liste başlarında isminin yazılmaya çalışılması.Nasıl bir ilişki anlamış değiliz.Hilal
Elmas bulunmaz hint kumaşı değil.Partide hiç faaliyeti Yok.Teşkilatlardanda çok uzak.Hilal elmas en son 1 kasım 2015' teki seçimlerde Kocaelinde görülmüş.Birden ortaya çıkmış ama pir çıkmış.Hilal Elmasın KKTC,İzmir Mersin seminer ve toplantılarının adil olmak adına mercek altına alınması gerekir.Ayrıca Hilal elmasın Babası Avukat Resul Elmasın Meral Akşener ile bağlantısı,Resul elmasın MHP genel merkezin talimatlarına rağmen bir çok feto davasını alıp mahkemelerde fetocuları kıyasıya savunması manidar değilmi.Erkan Azerinin onlarca suç dosyası.Devlet bey gitsin diye Koray Aydın'a ilk imzayı veren Erkan Azerininde listelerde isminin geçmesi normal bir durummu.
ali yılmaz 3 yıl önce
Erdal Türkeri görmek isteriz.