MHP Sizin Oyunlarınıza Düşmeyecek!

Milliyetçi Hareket Partisinin tırmanışı karşısında AKP’yi korku sardı.

Kapsam 29.03.2015, 18:16 25.07.2016, 20:57
MHP Sizin Oyunlarınıza Düşmeyecek!
 Milliyetçi Hareket Partisinin tırmanışı karşısında AKP’yi korku sardı.

MHP’nin bölünmesi yönünde her türlü gayreti deneyen ve denemeye devam eden AKP seçim yaklaştıkça ülkücüler üzerinde farklı taktikler uygulamaya başladı. 

Milliyetçiliği ayaklarının altına alanlar Milliyetçi ve Ülkücü oylara gözünü dikti.

 

BAŞBAKAN TÜRKEŞ’İ OYUNLARINA ALET EDİYOR

Bir taraftan MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli’yi hedef alıp diğer taraftan ülkücü tabanın gönlüne hitap eden AKP Genel Başkanı Davutoğlu, Rahmetli Alparslan Türkeş’i de kurdukları oyunlara alet etmeye çalışıyor.

MHP’nin yükselişi karşısında önlerinde gördükleri tek engelin ve alternatifin MHP olduğunun farkında olan AKP, Genel seçimlere az kala yeni oyunlar ortaya koyacaktır.

CUMHURBAŞKANI MEYDANLARA İNİYOR

Muhtarlar ve Sivil toplum örgütleriyle bır araya gelerek 400 Milletvekili(!) almanın peşine düşen Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafsızlık ilkesini hiçe sayarak AKP’nin Genel Başkanı gibi hareket etmeye devam edecektir. Özellikle Seçimlerde Bütün Partilere ve sivil toplum örgütlerine eşit mesafede durması gereken Cumhurbaşkanı tarafını açık ve seçik olarak göstermiştir.

Cumhurbaşkanı’nın oy avcılığı için meydanlara inmesi toplumda daha derin çatlamaları meydana getirecek ve milletimizi gruplara bölecektir.

AKP TEŞKİLATLARI KAYNIYOR

Bir diğer taraftan AKP’nin frenleri tutmuyor. AKP teşkilatında derin çatlaklıklar olduğu söyleniyor. AKP’nin en tepesindeki Yöneticiler arasında kavga her geçen gün biraz daha büyüyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’in çomak sokmasıyla bir anda toz duman olan feryatları arş-ı ala’yı inleten yöneticiler her ne kadar kavgalarını seçimlerden sonrasına bırakmışlarsa da basına yansımadan içten içe kavgaların devam ettiği bilinmektedir.

Kavga dedik ya bir anda aklıma Adaylıkla ilgili mecra geldi…

Bir tarafa lütfen not edin:

Bu süreçte AKP’de büyük kavgalar olacak. Bu zamana kadar görmediğiniz büyüklükte kavgalar…

Kapsamhaber/Kurtraca

 

Yorumlar (0)