MHP’YE İLK OPERASYON 2011’DE YAPILDI

Yazarımız Prof.Dr.Mustafa Özdemir Türkiye gündeminde önemli yer işgal eden son gelişmeleri değerlendirdi.

Kapsam 28.08.2015, 23:01 25.07.2021, 23:08
MHP’YE İLK OPERASYON 2011’DE YAPILDI

Hırsızlık ve yolsuzlukların pürüzsüz devam etmesi için AKP iktidarda olmak zorundadır. Ne olur ne olamaz, bu çürümüşlüğe birileri neşter vurur.

Bazı “Yukarıdaki” kimselere uzanabilir. Ahlaksızlık ve yolsuzlukları örtebilecek bir parlamento lazım. Bunu sağlamak için İslami, ahlaki, ve etik olan hiçbir değeri tanımadan partileri karıştırmak, kaset çıkarmak, adam satın almak, rüşvet ödemek hepsi serbesttir. Bugün 2011 operasyonunun AKP üst düzeyindeki kimselerce yapıldığı yüzde yüz kesinleşmiştir. Bu tür kişiler satanist kimselerden daha dinsiz ve daha iğrenç kimselerdir. Satanistin kendisinden başkasına zararı olmaz. Komplocu ve kumpasçıların hem millete hem de insanlığa büyük zararları vardır. Aykut Edebali’nin dediği gibi bunların İslamcılığı “ oy devşirme profesyonelliği “ seviyesindedir. Tabii o zaman MHP’ye epey zarar verdi. Ancak halkımız ve özellikle milliyetçiler o zamandan bu tarafa bu AKP’nin PKK’dan farklı olmadığını anlamaları gerekir.
 

2015 OPERASYONU

İki ay kadar önce Tuğrul Türkeş’in tepedeki zat ile görüştüğü söylenmişti, ama sonra da yalanlanmış idi. Meğerse alım satım işleri o zaman kotarılmış olmalı. Zira tepemizdeki zat 7 Haziran Seçimlerini beğenmemiş, 8 Haziranda erken seçime gidileceğine kendisi kara vermişti. Bunun tersine inanacak ahmaklar var mıdır? Onu bilemem. Ama Sayın Baykal daha o zaman “koalisyon tiyatrosu başladı” diyordu.

TİYATRO BİTTİ: PKK-AKAP KOALİSYONU GELDİ

Tuğrul Bey’in milliyetçi falan olmadığı anlaşıldı, ama utanmadan PKK’lı bakanlarla aynı masada nasıl oturacak? Önceden söylediklerini nereye koyacak?

Yorumlar (0)