Alexa

MODOKO MOBİLYACILAR SİTESİNDE YENİ YÖNETİM

Modoko Mobilyacılar Sitesinin yönetim kurulu üyeliğini yürüten Koray Çalışkan, oyların büyük çoğunluğunu alarak başkan seçildi.

MODOKO MOBİLYACILAR SİTESİNDE YENİ YÖNETİM

Modoko Mobilyacılar Sitesi gelecek iki yıl için yeni yönetim ve denetim kurulunu seçti.

Modoko olağan genel kurulunda işletmecilerin ve yeni neslin sesi olarak görülen Koray Çalışkan ve yönetim listesi oyların büyük çoğunluğunu alarak yönetim kuruluna seçildiler.

Özel tasarım mobilyacılarından oluşan Modoko Mobilyacılar Sitesi, 2019-2021 dönemi yönetim kurulunu belirlemek üzere yapılan olağan kurul sonrası Başkan seçilen Koray Çalışkan, yaptığı açıklamada, bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı eski yönetime teşekkürlerini sundu. Çalışkan, Modoko üyelerinin verdiği bu görevi layıkıyla yerine getireceklerini vurguladı.

Koray Çalışkan yaptığı açıklamada, “Yeni yönetim seçimlerini kazanmış olmaktan şahsım ve yönetim ekibim adına büyük sevinç duyuyorum. Bu yeni dönemde Modoko'nun marka değerini artırmaya yönelik reklam-tanıtım, pazarlama, ekonomik ve idari tüm çalışmaları analiz edip, önceliklerimizi belirleyerek üyelerimiz, işletmecilerimiz ve tüm çalışanlarımızla birlikte daha şeffaf ve daha tempolu bir hizmet yürüteceğiz” dedi.

Çalışkan Ofis’in sahibi Koray Çalışkan’ın yönetim listesinin tamamı şöyle:

Yönetim kurulunda, Harun Karaçak (Loda Mobilya), Osman Er (Berr Mobilya), Atalay Şuekinci (Bedesten Mobilya), Feridun İcan (Ican’s Bebe), Emre Akarca (Zebrano Mobilya), İrfan Çimen (Çimen Mobilya) yer alıyor.

Koray Çalışkan kimdir?


1977 İstanbul Üsküdar doğumlu olan Koray Çalışkan, İstanbul Üniversitesi işletme fakültesi mezunudur. İyi derecede İngilizce bilen Çalışkan, İstanbul Sanayi Odasında Mobilya Komitesi üyesi, evli ve 2 çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325