Mustafa Önder, HDPKK’yı anneler bitirecek!

Türkgün Yazarı Mustafa Önder, “HDP'nin Kürt siyasi hareketinin temsilcisi olmadığını ve PKK'nın Kürtler için mücadele eden bir örgüt olmadığını belirterek, Şimdi HDPKK’nin kapısında onlarca ana nöbette olduğunu ve Kürt sömürüsü”nün hesabını mutlaka soracaklar soracaklarını söyledi.

Kapsam 06.09.2019, 22:46 25.09.2021, 00:46
Mustafa Önder, HDPKK’yı anneler bitirecek!

PKK'lı teröristler tarafından çocukları dağa kaçırılan anneler eylem başlattı. Hacire annenin başlattığı eylem ardından cesaret alan aileler, "Çocuklarımızı almadan gitmeyiz" mesajı verdi. Annelerin kararlılıkları tüm ülkede taktir topladı. Türkiye, Bu cesur annelerin arkasında yer aldı.

HDP, Kürt siyasi hareketinin temsilcisi olmadığını belirten Türkgün yazarı Mustafa Önder, “PKK, bir Kürtler için mücadele eden örgüt değildir”  dedi.

“Hakikat” tektir ve değişmeyeceğini Mızrak artık o “şeytanın çuvalı”na sığmadığını “Zillet”in bütün tezgâhlarına rağmen…Diyarbakır’da sessiz sedasız bir şeyler olduğunu belirten Mustafa Önder, "Bir ana, HDP İl teşkilatına kepenk indirtti! O ana, direndi, kırk erkeğin yapamadığını yaptı…Kaçırılan çocuğunu geri aldı katillerden... “Anne ahı”, karşılıksız kalmaz " dedi...

Savcılar, MİT, Polis, Jandarma…

Kapatın şu terör yuvasını, Kürt kardeşlerimiz huzur bulsun!

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)