Öz Taşıma İş Sendikası TÜVTÜRK istasyonlarında iz bırakıyor

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl başkanı Yasin Sevgili, TÜVTÜRK istasyonlarına mühürlerini vurmaya devam ettiklerini söyledi.

Kapsam 15.10.2021, 17:37 15.10.2021, 19:39
Öz Taşıma İş Sendikası TÜVTÜRK istasyonlarında iz bırakıyor

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı Yasin Sevgili, TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında iz bırakan sendika olduklarını belirterek, "Tüm çalışan arkadaşları E devletten 15 nolu sendika 350 kodlu öz taşıma iş sendikasına üye olmaya davet ediyorum" dedi.

Öz Taşıma İş sendikacılık anlayışlarıyla TÜVTÜRK Araç Muayene istasyonlarında İz bırakan sendikacılık mühürlerini vurmaya devam edeceklerini ifade eden Yasin Sevgili, yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

Tüm sendikalar, sadece kuru üyelik yapmakla yetiniyorlar. Halbuki Hak İş Konfederasyonu üyesi iz bırakan sendika Öz Taşıma İş Sendikasına üye olan her çalışana ücretsiz ferdi kaza sigortası, egitim bursu, Dügünlerde çeyrek altın, sünnet düğünlerinde gram altın, farklı isletmelerde üyelere özel indirimler ve şehir dışında hastaneye geldiklerinde imkanları yok ise transfer yardımları yapiyoruz. Türkiye'nin en büyük isletmeleriyle anlaşmalı hediye kartları ve bayramlarda yıl başlarında ikramlar dağıtmaktayız.

"Siz korkmayın arkanızdayız size sahip çıkacağız" diyerek yarı yolda bırakılan yüzbinler var ama biz onların aksine üyelerimize ücretsiz avukat destegi ve hukuk yardımı yapiyoruz.

Bizim sendikacılık anlayışımızda 'pazara kadar değil mezara kadar' anlayışı bulunmaktadır. TÜVTÜRK, Araç Muayene İstasyonlarında iz bırakmaya devam edecegiz. Tüm çalışan arkadaşlarımızı e-devletten 15 nolu sendika, 350 kodlu Öz Taşıma İş Sendikasına üye olmaya davet ediyorum" dedi

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)