Özel Proje Geliştirme

Kapsam 17.09.2021, 14:14
Özel Proje Geliştirme

Salesforce yazılımları, firmaların gelişmeleri ve büyümelerini sağlayan Müşteri İlişkileri Yönetimleri sistemlerinin geliştirilmesini sağlayan uygulamalardır. Veri.Cloud, Amerika, Avrupa ve Türkiye’deki müşterilerine ürün satışı, kurulumu ve kullanımı konusunda hizmet veriyor. Salesforce yazılımları konusunda uzman yönetici ve yazılımcıları ile müşterilerinin uygulama üzerindeki değişiklik talepleri için özel projeler geliştirerek, talepleri yerine getiriyorlar.

Sistem Kurulumu

Veri Cloud müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, salesforce yazılım teknolojisi ve danışmanlık şirketi olarak hizmet veriyor. Salesforce CRM kurulumlarını sıfırdan yapıyor ve müşteri firmaların kullandıkları, marketing ya da ERP sistemleri varsa her türlü entegrasyonu kolaylıkla yapıyorlar. Sistem kurulumu sonrasında müşterilerin veri yükleme ve veri kontrol işlemleri hakkında her türlü bilgilendirmeyi uzmanları ile yapıyorlar.

Salesforce CRM Nedir?

Salesforce CRM, kendisini geliştirmek ve hedef kitleye ulaşmaya çalışmak isteyen firmalar için en iyi müşteri platformudur. Yazılım içeriği, müşteri ve destek uygulamaları, satış gücü otomasyonu, iş ortakları yönetimi, pazarlama otomasyonu, uygulama geliştirme ve entegrasyon gibi çeşitli bulut servis seçeneklerini kapsıyor. Veri Cloud sunduğu Salesforce danışmanlık hizmetleri ile yazılımların kurulmasını ve şirketlerin büyümelerine yardımcı olacak, müşterileri ve çalışanları arasında etkileşimin kurulmasını sağlayacak çözümler sunuyor.

Kimler Salesforce Kullanıyor?

Dünyanın en iyi CRM çözüm yazılımı olan salesforce yazılımları, dünya genelinde 150 binden fazla firma tarafından tercih ediliyor ve kullanılıyor. Küçük, orta ve büyük ölçekli çok sayıda firma yer alıyor. Veri Cloud destekleri ile salesforce yazılımlarını kullanan firmalar arasında fortune 500 listesine giren çok sayıda firma bulunuyor. Türkiye’de de çok sayıda firma salesforce yazılımları ile müşteri ilişkileri yönetimini geliştiryor, satış ve pazarlama alanında hedeflerine daha kolay ulaşabiliyor. Veri Cloud uzman yazılımcıları ile tüm müşterilerine kesintisiz destek hizmeti sunuyor.

Danışmanlık Hizmetleri

Veri Cloud şirketi, salesforce firmasının Türkiye partneri olarak danışmanlık hizmetleri veriyor. Müşterilerinin taleplerine göre analizler yaparak, yazılım kurulumları, ihtiyaçlara göre proje geliştirme, satış ve satış sonrası destek hizmetlerini sunuyor. Bulut bilişimi hakkında müşterilerini bilgilendiriyor ve çeşitli sistem entegrasyonlarını yapıyorlar. Salesforce partneri olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve başarılı çalışmalar yapıyorlar.

 

 

Yorumlar (0)