Parmak İzi Okuma Sistemleri

Kapsam 09.01.2022, 11:48
Parmak İzi Okuma Sistemleri

Güvenlik ve personel takip söz konusu olduğunda şirketler hep en iyi sistemi seçmeye özen göstermişlerdir. Özellikle üst düzey bir takip ve güvenliğin olması gereken şirketlerde son teknoloji takip edilerek bu sistemler kullanılmaya çalışılmaktadır. Şirketlerin bu hassasiyeti bilindiğinden dolayı da sürekli tarama ve tanıma sistemleri geliştirilmektedir. İris tanıma da bu amaçla son teknolojiyle üretilmiş bir sistemdir.

İris tanıma tıpkı parmak izi tanıma, damar ya da retina ve yüz tanıma sistemleri gibi çalışmaktadır. İris de yüz ya da parmak izi gibi dünyada başka bir eşi olmayan organlardan biridir. Bu sebeple iris tanıma cihazları kart okuma sistemlerinde olduğu gibi bir karıştırma yapmaz. İrisin tanınması durumunda cihaz geçiş iznini vererek entegre olarak çalıştığı kapı, bariyer ya da turnikeleri açar. İris tanıma cihazları da basit bir tarama işleminden sonra çalışabilmektedir. Kişi cihazın önüne geçerek gözünü yaklaştırır ve cihaz irisi tarayarak tanımlama yapar. Bir sonraki taramada da kişiye geçiş iznini vererek işlemi tamamlar. Bu işlemler oldukça kısa sürelerde gerçekleşir. Saniyenin yaklaşık onda birinde tarama ve tanıma işlemleri gerçekleştirilerek kişiye geçiş izni verilebilir. Ayrıca iris tanıma cihazları Türkçe menü desteği de sunmaktadır. İstenildiği takdirde de sesli olarak Türkçe uyarılar yapabilir. Son teknolojiye sahip bu sistem sayesinde güvenlik ve personel takibi hızlı ve doğru olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Parmak okuyucu

Personellerinizin takibini güvenli bir şekilde sağlamak ve bu alanın çok satan ürünlerini tek tıkla sipariş etmek ister misiniz? PERKOTEK ailesi, sizlere parmak tanımlayabilen, 10 parmağı da sisteme kaydedebilen, 5000’e kadar personeli kontrol etmeyi sağlayan ve aynı zamanda parmağın 2/3’ü deforme olsa dahi geçiş olanakları sunan bu eşsiz ürün türünü sipariş etmenize imkanlar tanımaktadır! Hemen tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve bu alanın çok satan Perkotek ürünlerini sipariş etmek istiyorsanız ulaşım sağlamayı ihmal etmeyin. %100 yerli sermaye ve aynı zamanda Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaları da tarafınıza sunuyor, böylelikle eşsiz bir ürün çeşidi satın almanıza da olanaklar tanımaktan geri kalmıyoruz.

Dünya’nın en gelişmiş personel takip sistemi

Dünya’nın ileri teknoloji bakımından en gelişmiş personel takip sistemini alanında barındıran PERKOTEK, her bütçeye uyumlu olan ürünleri tek tıkla tarafınıza sunmaktadır. Bu alanda ise sıklıkla merak edilen ve kitleler tarafından araştırılan ürünleri, kısaca yüzünüzü tanımlayabilen ve sizlere bu alanda geçiş olanakları sunan bir ürün türüdür. Bunun yanı sıra sunduğu avantajlar ise;

  • 50,000 personeli kontrol altında tutar.
  • Yüzünüzü kriptolu kameralar ile fotoğraflar ve bir ID oluşturur.
  • El teması olmamasından dolayı diğer PDKS cihazlarına göre daha uzun ömürlüdür.
  • 7/24 yedekleme yaparak, elektrik kesintisi veya sisteme temas dahilinde hafıza kaybı yaşanmaz.
  • Avrupa’nın en çok satan personel takip ürünüdür.
  • Maaş hesaplamalarını yaparak, sizleri büyük bir dertten kurtarır.
  • İşe giriş ve çıkış saatlerini anlık olarak not etme özelliklerine sahiptir.
  • Ek mesai hesaplama ve avans alma gibi pek çok durumu inceler.
Yorumlar (0)