Reklam Malzemelerinde Yüksek Kaliteli Ürünler

Kapsam 18.01.2021, 22:39
Reklam Malzemelerinde Yüksek Kaliteli Ürünler

2004 yılından beri sektörün içinde olan ve reklam malzemeleri satan firmamız her geçen gün hizmet kalitesini artırmaktadır. Açık hava reklam sektöründe birçok firmaya hizmet veren firmamız, deneyimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Açık hava reklam sektörünün her alanda ihtiyaç duyduğu ürünleri yüksek kalite ve uygun koşullar sunulmaktadır. Her ölçekteki müşteriye uygun çözümler sunuyor, iş ile müşterinin hizmetine hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.

Reklam Malzemesi olarak faaliyet alanımızdaki pazarlarda müşteri beklentilerini kaliteli ürünlerle karşılayarak müşteri memnuniyeti çıtamızı yukarılara taşıyoruz. Tedarikçilerimize değer katarak rekabette öne çıkaran adımlar atıyoruz.

Reklam Malzemesi olarak dijital baskı ürünleri, yapışkanlı folyo ürünleri, display sunum ürünleri, reklam trafik dubaları, LED aydınlatma ürünleri, güç kaynakları, levha ürünler, bant ve yapıştırıcılar, pleksi tasarım ürünleri ve yardımcı ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Pleksi ve Dekota Levhalar

Pleksi kolay işlenebilen renkli ya da renksiz malzemeden yapılmış plastik camdır. Pleksi levhalar hafif yapısı nedeniyle kolay bir şekilde kesilir ve işlenir. Piyasada farklı büyüklüklerde yer almaktadır.

Pleksiler dekorasyon ve iç mimaride, ev ve büro mobilyalarında, aydınlatma levhalarında kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde pleksi aynalık, pleksi çerçeve ve pleksi tasarımlar bulunmaktadır.

Foreks (dekota) levhalar uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kolay işlenebilir özelliktedir. Tabela levha alanında sıklıkla tercih edilmektedir.

Yapışkanlı Folyo Ürünler

Yapışkanlı folyo ürünleri arasında araç kaplama folyoları, renkli kesim/sticker folyoları, yazı tahtası folyoları, cam kumlama folyoları, reflektif folyolar, taşıyıcı transfer folyoları, taşıyıcı transfer folyoları, cam filmleri, karbon kaplama folyolar, mobilya kaplama folyoları, ahşap desen folyolar, mıknatıs folyolar, varak (ayna) folyolar, transparan folyolar firmamızın müşterilerine sunduğu ürünler arasındadır. 

Display Sunum Ürünleri

Display sunum ürünleri içerisinde alüminyum çerçeveler, pleksi çerçeveler, masaüstü broşürlükler, duvar tipi broşürlükler, masaüstü föylük, duvar tipi föylük, sosyal mesafe ürünleri, araç üstü fır fır tabela, reklam poster panolar, tanıtım ve tadım stantları, hazır ışıklı tabelalar, banner görsel tutucular, LEDbox ışıklı çerçeveler, hazır ofis ürünleri, hazır eczane harf takımları ve menü panoları yer alıyor.

Reklam ve Trafik Dubaları

Reklam ve trafik dubaları ile ilgili olarak reklam ve uyarı dubaları, koniler, otopark uyarıları, aynalar, dubalar, duba başlık tabelaları, dikme denilatörler, yol kasisi ve butonları, reflektif ve ikaz butonları, zincirler ve sınır elemanları firmamız bünyesinde bulunmaktadır. 

LED Aydınlatma Ürünleri

Firmamız bünyesinde LED florasan, çubuk LED, modül LED, şerit LED ve bar LED bulunmaktadır. LED aydınlatma ürünleri evlerde, araçlarda, eğlence sektöründe, ofis ve endüstriyel kullanımlarda, sanat ve tasarım dünyası gibi hayatın her alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

https://www.reklammalzemesi.com/

Yorumlar (0)