Alexa
banner314

Şaban Kılıç Ağabeyim'e Allah'tan Şifalar Diliyorum

Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl başkanı Şaban Kılıç bugün riskli bir ameliyat geçirmiştir. Şu an yoğun bakımda bulunan Şaban Kılıç’a Allah’tan Acil şifalar diliyoruz.

Şaban Kılıç Ağabeyim'e Allah'tan Şifalar Diliyorum

Ülkücü Hareket içerisinde 40 yılı aşkın bir zamandır birlikte mücadele verdiğimiz, hayatın en çetrefilli ve çileli zamanlarını birlikte yaşadığımız, sevincimizi ve üzüntümüzü birlikte paylaştığımız, Yeri geldiğinde bir dilim ekmeği bölüştüğümüz, 12 Eylül 1980 tarihindeki Kenan Evren Darbesiyle birlikte maruz bırakıldığımız her türlü işkenceler karşısında birbirimize dayanarak yıkılmadan dimdik, aslanlar gibi durduğumuz ve hayatta iken bir birimizden hiç ayrılmadan  hep yan yana ve omuz omuza aynı yolda yürüdüğümüz, birlikte mücadele ettiğimiz, Aynı mahallede doğup, ocaklarda büyüyüp, aynı cezaevlerinde yatıp, aynı asker ocağında acıyı tatlıyı birlikte yaşadığımız, çok sevdiğim yol arkadaşım, dava büyüğüm, Şaban Kılıç Ağabeyim bugün saat 09 sıralarında girdiği beyin ameliyatından sağlıklı bir şekilde çıkmış yoğun bakıma alınmıştır.

Ülkücü Hareketin "Google amcası", Gezici kütüphane, Ülkücü Hareketin hafızası Şaban Kılıç inşaallah zorlu bir ameliyattan kurtulmuştur.

Allah Şaban Ağabeyime sağlık ve sıhhat nasip ederek en kısa sürede aramıza dönmeyi nasip etsin inşallah.

Ramazan Çağlar

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 15:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümit akyüz
Ümit akyüz - 2 yıl Önce

Allah acil sifalar versin

banner307

banner313