Samsun'da Pembe Ekim Semineri

Samsun'da 30 Ekim Cumartesi günü meme kanseri farkındalığı için “Pembe Ekim” adı altında seminer verecek.

Kapsam 26.10.2021, 17:00 26.10.2021, 17:10
Samsun'da Pembe Ekim Semineri

30 Ekim Cumartesi günü meme kanseri farkındalığı için Liv Hospital ve VM Medical Park Samsun Hastanesi’nden hekimler, “Pembe Ekim” adı altında seminer verecek.

Liv Hospital ve VM Medical Park Samsun Hastanesi’nden hekimler meme kanseri riski nasıl azaltılır, kendi kendine muayene yöntemleri, güçlü bir psikoloji ile risk azaltılabilir mi, orijinal yoga sistemi ile kanserden korunmak, meme kanserinden korunmak için beslenme önerileri konularında katılımcıları bilgilendirecek.

Seminerde Liv Hospital Samsun Psikoloji Kliniği’nden Uzm. Klinik Psikolog Enise Öziç, VM Medical Park Samsun Hastanesi Onkoloji Kliniği’nden Doç. Dr. Yasemin Kemal, Beslenme ve Diyet Kliniği’nden Dyt. Hilal Yazıcı ve YOGA Academy’den YOGA Eğitmeni Esma Bal katılımcılara yoga yaptırarak bilgilendirmelerde bulunacak. 30 Ekim Cumartesi günü saat 12.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan seminere 50 kişi katılım sağlayabilecek. Katılımcı olmak isteyenler, @liv_hospitalsamsun ve @vmmedicalparksamsun instagram adreslerinden ya da 0505 502 51 37 numaralı hattan iletişime geçerek HES kodu ve aşılama bilgisinde bulunarak kayıt yaptırabilecek.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)