Samsunlu İş adamı Osman Parlak'ın En Mutlu Günü

Samsunlu iş adamı Osman Parlak, kızının evlilik merasiminde en mutlu gününü yaşadı. Parlak'ın kızı Zeynep'in evlilik merasiminde Osman Parlak'ı yalnız bırakmayan dostları muhteşem düğüne tanık oldu.

Kapsam 23.09.2018, 12:42 23.09.2018, 18:26
Samsunlu İş adamı Osman Parlak'ın En Mutlu Günü

Samsun Sinop Su Ürünleri Yetiştiriciliği Birlik Başkanı Bafralı iş adamı Osman Parlak ve eşi Nurhan Parlak'ın kızları Zeynep dünya evine girdi. Bafra Davet ve toplantı salonu'nda gerçekleşen düğün merasimine  Osman Parlak'ın yakın dostları ve davetliler adeta akın etti.

Osman Parlak'ın kıızı Zeynep ve damadı Mehmet Çiftç'nin Nikahını eskimeyen dostları Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin kıydı.

Bafra Davet ve toplantı merkezinde gerçekleşen evlilik düğün merasimine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra belediye Başkanı Hamit Kılıç, siyasi parti başkanları, sivil toplum örgüt temsilcileri ve çok sayıda davetlilerle birlikte Osman Parlak'ın yakın dostları katıldı.

Kapsamhaber ailesi olarak ta Genç çiftlere (Zeynep&Mehmet) bundan sonraki hayatlarında mutluluklar dileriz.

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN'DEN YAZILI AÇIKLAMA:

Bölgemizin sevilen ve saygı duyulan başarılı İş insanlarından Osman Parlak ve Nurhan Parlak’ın sevgili kızları Zeynep Bilge Parlak ile Sevgin ve Tevhide Bahtiyar'ın evlatları Mehmet Bahtiyar'ın nikâhlarını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin kıydı.

Başkan Şahin merasimle ilgili yaptığı açıklamada; “Ailelerimizi ve genç çiftlerimizi tebrik ediyor dünya ve ahiret hayatlarında saadetler diliyorum. Vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar yetiştirmelerini diliyorum” dedi. Bafra’da gerçekleşen merasime Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, çevre ilçe belediye başkanları, MHP Samsun İl başkanı Taner Tekin ve ilçe Başkanı Barbaros Turna, Bafra Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ve meclis Başkanı Nur Meral Aydıner, eski milletvekilleri, Öğretim görevlileri, akademisyenler, siyaset dünyasının önemli isimleri,  Oda, dernek başkanları,1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız, Vakıf ve sendika başkanları, Belediye meclis üyeleri, işadamları, basın mensupları ve çok kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Osman Parlak ve eşi Nurhan Parlak davetlilerle tek tek ilgilendi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)