Sanatçı Memişoğlu, PKK'ya Patladı

Ali Desidero lakabıyla da tanınan Sanatçı Yıldırım Memişoğlu, PKK’nın Beşiktaş ve Kayseri’deki son bombalı saldırılarından sonra; “Allah topunuzun belasını versin” dedi.

Kapsam 19.12.2016, 00:37 19.12.2016, 15:46
Ali Desidero lakabıyla tanınan Oyuncu Yıldırım Memişoğlu sözleriyle Türk Milletine tercüman oldu.

Ali Desidero lakabıyla da tanınan Sanatçı Yıldırım Memişoğlu, PKK’nın Beşiktaş ve Kayseri’deki son bombalı saldırılarından sonra patlayan Memişoğlu, teröre sert tepki göstererek; “Allah topunuzun belasını versin” dedi.

Memişoğlu’nun sözleri şöyle:

"Mesele, yaşadığın ülkede yemeğini yediğin suyunu içtiğin vatanına ihanet etmemektir. İçimizde yaşayan iş birlikçi hainler Allah topunuzun belasını versin. Bu topraklar üzerinde yüzyıllarca oynanan oyunlara yardım ve yataklık yapan işbirlikçi hainler amacınıza ulaşamayacaksınız. Bu millet dimdik ayakta tek bir yumruk halinde hepinizin karşısında duracak.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
 
Yıldırım Memişoğlu kimdir?
1973 yılında yılında İstanbul'da doğdu. ABD ve İngiltere'de koruma ve güvenlik konularında Smith & Wesson, Hekler & Koch, Asis kurumlarından eğitimler aldı. Bir zamanlar yayınlanan tıraş bıçağı Derby reklamlarında Ali Desidero lakabıyla tanınan Yıldırım Memişoğlu, sanatçılığının yanı sıra güvenlik şirketi sahibidir.

2006 yılında Hayatımın Kadınısın isimli dizide Necdet karakteri ile oyunculuğa adım attı. Yıldırım Memişoğlu, birçok dizide rol ald.
2013-2014 yılları arasında Necati Şaşmaz'ın başrolde oynadığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Poyraz karakterini canlandırdı.
2014 yılında yayınlanmaya başlayan ve halan devam eden Kertenkele isimli dizide Deli Kenan karakterini canlandırıyor.
 
 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)