Sancaktepe Ülkü Ocakları Başkanı Batuhan NAS, 23 Nisan Bayramını Kutladı

Sancaktepe Ülkü Ocakları Başkanı Batuhan NAS 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı yayımladı.

Kapsam 23.04.2021, 21:36 23.04.2021, 21:59
Sancaktepe Ülkü Ocakları Başkanı Batuhan NAS, 23 Nisan Bayramını Kutladı

Batuhan Nas, "23 Nisan’ın çoşkusunu anlatmalı ve gelecek nesillere aktarmalıyız."

Sancaktepe Ülkü Ocakları Başkanı Batuhan NAS, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajında, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını En İçten Dileklerimle Kutluyorum.” dedi.

Sancaktepe Ülkü Ocağı Başkanı Batuhan Nas'ın yazılı basın açıklaması şöyle:

"Memleketimizin her-bir köşesinde, hep birlikte kutlamamız gereken 23 Nisan’ı Covid-19 salgını nedeni ile bir arada kutlama imkanından mahrumuz. Fakat bizler 23 Nisanın bu zamana kadar içimize işleyen çoşkusunu, malum salgının yok etmesine izin vermemeliyiz. Tüm dünyanın bu salgınla mücadele verdiği şu zamanda çocuklarımıza 23 Nisan’ın çoşkusunu anlatmalı ve gelecek nesillere aktarmalıyız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın; Mutlu, bir o kadar da huzurlu çocukluk geçirmeleri için sahip oldukları hakların farkındalığı ile daha nice bayramlar yaşayabilmeleri yolunda gayretli bir şekilde çalışmalar sürdüreceğiz. Dünyada çocuk bayramı olarak kutlanan tek bayram olan bu özel gün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza, gençlerimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle Bayramı çocuklarımıza armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şehitlerimizi ve gazilerimizi sevgi,saygı ve şükranla anıyor, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını En İçten Dileklerimle Kutluyorum.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)