Alexa

Sinan Oğan; Günün En Sevindirici Haberi...

Partisinden ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Sinan Oğan; açıklama yaparak müjdeyi sevenlerine duyurdu ve MHP aleyhindeki bir çok plan altüst oldu.

Sinan Oğan; Günün En Sevindirici Haberi...

Partisinden ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen 24. Dönem MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN MHP Sosyal platformda Twitter hesabından bir açıklama yaparak müjdeyi sevenlerine duyurdu.

MHP’nin sevilen bir ismi Sinan Oğan MHP’li ve ülkücü olanların dışında vatandaşında teveccühünü kazanan bir isimdi. Verdiği mesajlarla sosyal ağlarda ilgi çeken ve desteklenen Oğan’ın MHP tarafından Disiplin Kuruluna sevki sevenlerini derinden yaralamıştı. Henüz olayın sonucunu görmeden tartışılmaya başlanan Sinan Oğan hakkında herkes eteğindeki taşları dökmüştü.

Sinan Oğan’ın MHP ’ile olan hassas durumundan faydalanmak isteyen ‘yandaş basın’ da bu arada boş durmayarak Sinan Oğan’la MHP’yi ne kadar bölebiliriz hesaplarıyla hareket etti. Oğan’ın dik duruşu, emin adımlarla yürümesi ve sevenlerini teskin etmesi bütün oyunları altüst etti. Bıyık altından gülenlerin şimdi hallerini görmek isterdik.

Kapsamhaber sitemizde Başlığıyla manşetten verdiğimiz haberimizi lütfen dikkatlice okuyun.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Sinan Oğan, "Savunmam neticesinde savunmama itibar edilerek Iğdır İl Disiplin Kurulu başkan ve üyelerinin toplantıya katılanların oybirliği ile herhangi bir disiplin cezasını gerektiren bir durum olmadığı tespitini yaparak Tedbirli İhraç Talebini reddetmiştir" dedi.Ben bir Türk milliyetçisiyim. Ben ülküsü olan ve bu ülküsünü gerçekleştirmek isteyen bir ülkücüyüm. Bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisindeyim….

Bu ülküler uğrunda Milliyetçi Hareket Partisi’nin çatısı altında mütevazı bir üyesi olarak çalışmaktan, çalışmalarıma bu kutsal çatı altında devam ettirmekten onur ve gurur duymaktayım…

GarabeyGüncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 20:40
YORUM EKLE