Alexa


Sinan Oğan üzerinden oynanan oyunlara Dikkat!

MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan'lın aday adaylığıyla ilgili özellikle sosyal medyada çok şeyler yazılıp çizilmeye başlandı.

Kapsam 19.03.2015, 15:30 25.07.2016, 20:57
Sinan Oğan üzerinden oynanan oyunlara Dikkat!

 MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan'lın aday adaylığıyla ilgili özellikle sosyal medyada çok şeyler yazılıp çizilmeye başlandı. Bundan sonra da doğru-yanlış yazılıp çizilmeye devam ededecektir.

MHP Milletvekili Sinan Oğan bu zamana kadar henuz bir açıklama yapmış değildir. Mutlaka aday olmamasını gerektirecek haklı bir sebebi vardır.

Sinan Oğan elbetteki Milliyetçi Hareketin ve Türk Dünyasının TBMM'deki aktif savunucularından bir tanesiydi. Militan ruhlu Sinan Oğan, sert çıkışlarıyla mecliste damgasını vurmuş bir vekildi.

Ülkücü gençler tarafından da sevilen Oğan'ın genç nesil üzerinde etkisini inkar edilemez.

Sosyal Paylaşım sitelerinde de Sinan Oğan markasını görmemiz mümkündür. 

Siyaset sahnesinin perde arkasında neler olduğunu veya neler olabileceğini gerçek anlamda bilmemiz mümkün değildir. Ancak basın organlarından aldığımız bilgiler doğrultusunda sadece tahmin yürütmemiz mümkün olabilmektedir.Kaldıki, Oğan bu hususla ilgili henüz bir açıklama yapmamış daha sonra açıklama yapacağını duyurmuştur.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin hızlı bir şekilde tırmanışa geçtiği malumdur. MHP'nin büyümesini bir şekilde engellemek isteyen güçlerin olduğu yazılıp çizilmektedir. MHP'nin kurmayları bu hususla ilgili zaman zaman basın toplantılarında bu hususu dile getirmiştir. MHP'nin içinde karışıklıklar yaratmak ve birbirlerine düşürme noktasında hareketlere maruz bırakılacağı ve bu hususlara dikkat edilmesi gerektiğide ifade edilmiştir.

Milletvekili Sinan Oğan gibi mert ve cesur ve gerçekten sevilen ve saygı duyulan bir ülkücünün yapacağı açıklamaya kulak vermeden Ülkücülerin veya MHP'lilerin olumsuz fikirler dercederek oluşturulan veya kurulan tezgahlara düşmemesi gerekmektedir.

Sinan Oğan, mutlaka haklı sebepleri gösterecek bir açıklama yapacaktır.

Lütfen, Sinan Oğan üzerinden oynanan oyunlara dikkat!

Garabey
 
 

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P