Tarih Ülkücüleri Haklı Çıkarıyor

Türk milleti yeni destanlar yazmaya devam ediyor. Türk tarihinde 7 düvele meydan okumuş milletimiz bugün de 7 düvele meydan okumaktadır.

Kapsam 27.01.2018, 11:57 17.10.2019, 01:33
Tarih Ülkücüleri Haklı Çıkarıyor

Ülkücüler enerji kaynaklarını Türk tarihinden alır. Ülkücülerin kaynakları türk tarihidir. Türk islam tarihine bakarak geleceği okurlar. Türk tarihinde yaşanan iyi kötü halleri tecrübelerle sabitleyerek günümüzün Türk dünyasında neler olması gerektiğini ve nasıl olması icap ettiğini ortaya koyarlar.

45 numaralı ayakkabısı ya dar gelmiş ya da bol

Türk Milletinin hassasiyetlerini, istek arzu ve hayallerini en iyi okuyan ülkücülerdir. Türk milletinin istek arzu ve hayallerine göre kurulan sistemler çalışmaz, öngörüler yürümez, düşünceler cılız kalır ve çürür gider. Düne kadar milletin taleplerine, istek arzu ve düşüncelerine göre hareket edemeyen hükümetlerin projeleri ortaya koydukları sistem veya düşünceleri hep cılız kalmış ve yürümemiştir.alemin 45 numaralı ayakkabısı ya dar gelmiş ya da bol. Milli meziyetleri ortaya çıkarmayan ve milli unsurlarla birlikte hareket etmeyen her aksiyor ölmeye ve çürümeye mahkum olmuştur. 

MHP'nin Hakkı İnkar Edilemez

Özellikle 15 Temmuz sonrasında bu konu daha iyi anlaşılmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi'nin 15 Temmuz'da darbecilere karşı tutumu ve 15 Temmuz sonrasında ortaya koyduğu tavır tüm milletimiz tarafından taktir toplamıştır. Birlik ve beraberlikten taviz vermeyen ülkücülerin partisi MHP, siyasi olarak sergilediği tavırla da Türkiye'nin birliği ve beraberliği konusunda ne kadar duyarlı olduğunu göstermiştir. özellikle MHP'nin terör ve dış politikadaki kararlı duruşu sayesinde Türk tarihinde önemli bir kariyer oluşturmuştur. Seçilmiş hükümet ve seçilmiş Cumhurbaşkanı ile Türk Milletinin menfaatine olan müştereklerde bir ve beraber hareket ederek Türkiye'nin çıkmaz sokaklara girmesine müsade etmemişlerdir. Bu anlamda da Milliyetçi hareket Partisi'nin hakkı inkar edilemez.

Tarih Ülkücüleri Haklı Çıkarıyor

Gerçekten Türk milleti yeni destanlar yazıyor. Türk tarihinde 7 düvele meydan okumuş milletimiz bugün de 7 düvele meydan okumaya devam ediyor. dış ve iç düşmanların bütün gayretine rağmen Türk varlığı kendini en net şekilde gösteriyor. Ülkücülerin yıllar öncesinde vurguladığı ve altını kalın bir şekilde çizdiği kızılelma ve Turan Türk dünyasına müjdeler veriyor. Evet, Tarih Ülkücüleri Haklı Çıkarıyor

Murat Selen

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442