Tesettür Günlük Elbiselerde Tesettür Dünyası Modası

Kapsam 06.07.2020, 17:08
Tesettür Günlük Elbiselerde Tesettür Dünyası Modası

Tesettür modasını şıklığından ödün vermeyen tesettürlü bayanlar yakından takip eder. Uzun elbiselerin ağırlıklı olarak tercih edildiği, renk renk, desen desen elbise modelleri 2020 yılında da tesettürlü bayanların beğenisine sunulmuştur.

 Çiçekler Olmazsa Olmazımız

Çiçek deseni eski yıllardan beri kadınların elbiselerinde, eşarplarında ve eteklerinde sıklıkla yer verdikleri bir motiftir. Çiçeklerin yarattığı canlılık, ferahlık gibi olumlu hisler kıyafetlerle birlikte günlük yaşamımıza girer. Hem çiçeklerin olumlu hisler çağrıştırması hem de kıyafetler üzerinde hoş durması sebebiyle geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da tesettür elbiselerinde yer alıyor.

 Toprak Tonlarının Sıcaklığı

Tesettür elbise modellerinde hemen hemen her rengi görmek mümkündür. Farklı zevklere hitap edebilen, farklı renklerin ve farklı desenlerin yer aldığı tesettür günlük elbise modelleri 2020 yılında da bizimle...

 Toprak tonları kahverenginin açıklı koyulu çeşitli tonlarını içerir. Elbiselere ise ayrı bir duruş katar. Hemen hemen her kadının gardırobunda toprak tonlarında bir kıyafete rastlayabiliriz. Tesettürlü bayanların da renk tercihleri arasındadır.

Toprak tonları genellikle kış aylarında tercih edilse de, yazın da kullanılabilir. Uygun ayakkabı ve eşarp kombinleriyle her mevsime uyum sağlayabilen renklerdir. Bej rengi ya da yine toprak tonlarından oluşan bir eşarpla birlikte giyeceğiniz toprak tonlarında bir elbise modeli ile kolayca tesettür şıklığını yakalayabilirsiniz.

 Siyahın Asaleti

 Siyah her zaman kurtarıcı bir renk olmuştur. Özellikle resmi ortamlarda ve özel günlerde hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez rengi haline gelmiştir. Tesettür elbiselerinde kullanıldığında ise şıklığın yanında asaleti de beraberinde getirir.

 Siyah tesettür elbiselerinin şık durması yanında bir diğer avantajı, hemen hemen her renkte elbiseyle kombin yapılabilmesidir. İster rengarenk ister tek renk bir eşarp tercih edin, siyah elbiseyle hepsi uyum sağlayacaktır. Hem eşarpta hem de elbisede siyah renk tercih edilerek tamamen siyah rengine teslim olmak da mümkündür.

 Çizgili ve Kareli Desenler

 Tesettür elbise modelleri düz renkte olabileceği gibi çizgili veya kareli desenlere sahip de olabilir. 2020 tesettür modasında çok çeşitli elbise modellerini görmek mümkündür. Modayı yakından takip eden bayanlar, özellikle tesettür elbiselerindeki çeşitliliği bu sezonda mutlaka fark edecektir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu