Alexa

Tesettürlü Hanımlara Özel Mayo

Tesettürlü Hanımlara Özel Mayo

Muhafazakâr kesimden olan bayanlar için tesettür giyimin son zamanlarda hızla gelişmesi ile birlikte bir başka değişen ve gelişen sektör tesettür mayo sektörüdür. Bu üretimin başlaması ile birlikte tesettürlü hanımlar denize ya da havuza girme lüksünü kazanmışlardır. Tesettür mayo içerisinde en çok tercih edilen haşemadır. Genelde tercih haşemalardan yanadır.

Tesettür mayo söz konusu olduğunda ortak özellik su tutmuyor olması ve bu özelliği ile ıslandığı zaman vücut hatlarını ortaya çıkarmıyor olmasıdır. Aynı zamanda kısa zamanda kurumaları da ayrı özelliktir. Bu tür mayolar genelde alt kısım, üst kısım ve bone şeklindedir. Alt kısım bazen tayt biçiminde bazen eşofman biçimindedir.

Tesettür Mayo Seçimleri

Açık renkte seçilen tesettür mayolar güneş ışığında vücut hatlarını belli edeceğinden genelde tercih koyu renklerden yanadır. Mayo kumaşı özelliğinde olanlar çok çabuk kurur ve suya girildiğinde de kabarma yaşanmaz.

Tesettürlü Mayo Modelleri

Tesettürlü mayo modelleri deniz ve havuza göre çeşitlilik gösterir. Tulumlu, jileli ya da tam tesettürlü modeller kişinin tercihine göredir. Deniz için eşarplı boneli bir takım tercih edilirken havuzda bu durum elbise ya da tayt biçimli şekillere dönüşür.

Tesettürlü mayolar; kendi aralarında renk, desen ve modeller açısından çeşitlilik gösterir. Çok fazla seçenek söz konusu olduğundan her geçen yıla istinaden üretimde artışlar yaşaması muhafazakâr kadın dünyasında artı bir özelliktir. Bu tür mayoların terletmeme, su tutmama hatta bronzlaşma özelliklerini dahi barındırması beğeni detaylarıdır. https://www.dagi.com.tr/kategori/tesettur-mayo sitesinden detaylı bilgi alabilir ve çeşitli modeller ile tanışabilirsiniz.

YORUM EKLE