Teşkilatçılık plan ve program işidir

MHP’de kurultay isteyenlerin hareketi ya AKP’nin bir oyunu olarak ya da iç ve dış düşmanların bir oyunu olarak nitelendirildi.

Kapsam 23.02.2016, 22:31 25.07.2016, 19:34
Teşkilatçılık plan ve program işidir

1 Kasım seçimlerinin ardından Milliyetçi Hareket Partisinde Genel Merkez yöneticilerine karşı başlayan tavır MHP Genel merkezi tarafından sert hamlelerle engellenmeye çalışıldı.

MHP içinde dalgalanmanın önü ardı kesilmedi.

Her ne kadar dalgalanmaların önüne setler çekildirsa çekilsin  başarılı olunamayacaktır.

MHP’de kurultay isteyenlerin hareketi ya AKP’nin bir oyunu olarak ya da iç ve dış düşmanların bir oyunu olarak nitelendirildi.

İktidara ve başarıya susamış ülkücü hareketin daha iyi kadroları iş başında görmek istemesi İHANET MİDİR?

Sayın Devlet Bahçeli gerek ülkücü hareket içinde gerekse Türk Milleti nezdinde bir markadır. Bahçeli, Ülkücülere her zaman örnek olmuştur. Bahçeli’nin Vatan ve millet sevdasının şahitleriyiz. MHP’nin politikasının yanlış veya doğru olduğunu tartışmıyoruz bile.


Teşkilatçılık bir kadro işidir. Teşkilatçılık plan ve program işidir. Teşkilatçılık bir hedefe odaklanmak vasıflı, vasıfsız tüm unsurlar ile topyekûn mücadele etmek demektir.

Gaye insan kaybetmek değil kazanmak olmalıydı.

Kurultay talebiyle imza veren ülkücüleri vatan haini gibi göstermek veya yönetimlerinde bulunan teşkilatlara kilit vurmak rezalettir. Hukuksuzluk ve adaletsizliktir.

Elazığ, Denizli, Aksaray, Samsun, Uşak, Kilis, Tokat Kırklareli, Gümüşhane, Tekirdağ, Bayburt, Çorum, Elazığ, Aksaray, İstanbul Fatih teşkilatlarını kapatarak birlik ve beraberliği nasıl sağlanacak.. Bu yolla Ülkücüsüz bir MHP’mi inşa edeceksiniz?

Hasan Uysal
 

Yorumlar (0)