Alexa

The Guardian Üzerinden Verilen Alçak Mesaj

Dünya, Türkiye’nin üzerine çörekleniyor. Özellikle 15 Temmuz kalkışma sonrasında Türkiye’nin içine düştüğü girdabı fırsat bilen Avrupalılar hep birlikte hücuma geçti.

The Guardian Üzerinden Verilen Alçak Mesaj
Türkiye yutulacak bir lokma değildir. Özellikle 15 Temmuz kalkışmasından sonra  Türk milleti dostunu- düşmanını daha iyi tanımıştır.

İngiliz yayın kuruluşu şu meşhur The Guardian gazetesi'nde yer alan, "Tasfiyeler devam ederse, Avrupa artık sadece ellerini ovuşturarak bekleyemez" başlığını taşıyan hadsiz ve düşmanca tavır Türkiye’ye karşı dışarıdan müdahale çağrısı mı diye akla getiriyor. Kendilerini dünyanın jandarması gibi görenler dün Osmanlı karşısında korkudan altlarına kaçırdıklarını ne çabuk unuttular.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ülkeyi kararnameler ile yönetmesine izin verdiğini iddia eden Guardian, terör örgütü PKK/PYD’ye alenen destek olan milletvekillerinin ve FETÖ’yle bağlantılı isimlerin tutuklanmasını "AKP'ye muhalif olan herkes bundan etkileniyor" şeklinde yorumlayarak PKK’yı ne kadar sevdiklerini de ortaya koymaktan geri kalmıyorlar.

Son zamanlarda Türkiye’ye karşı başlatılan saldırılar her geçen gün artmaktadır. Akılları sıra, Türkiye’yi köşeye sıkıştıracaklar. Her türlü tezgah ve şeytanın bile aklına gelmeyecek planları harekete geçiren Türk düşmanları  bir kaşık suda fırtına kopartma yarışına girmişlerdir.

Her türlü düşmanlıklar karşısında, her türlü dayatmalar karşısında Türk milleti birlik ve beraberliğini daha güçlü hale getirmelidir. Millet olarak karşılarında çelikten bir yumruk gibi durmalıdır. Türk milletinin yüreği, cesareti ve Allah’ın inayetiyle Türk-İslam düşmanları hayallerini gerçekleştirmek için tek bir aralık kapı dahi bulamayacaklarıdır.


Garabey

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2016, 00:00
YORUM EKLE

banner325